Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja mam pytanie

poronilam-przezywam,placze, a FACET nic...

Polecane posty

Gość kluska serowa
fajna madchen - dokladnie. na forum zawsze sie kobiety wyzywaja tak jak by nie mogly wysluchac tej drugiej strony bo wychodza z zalozenia ze tylko ich racja to swieta racja :P a sprawiedliwosc? gdzie wy jej szukacie jak nawet wymiar sprawiedliwosci jest niesprawiedliwy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest ja tez moge miec do kogos pretensje ze ktos ma krecone wlosy a ja proste! albo ze kolor nie ten! poczekaj swoje i zajdziesz w ta ciaze upragniona! ale ja wspolczuje dziecku takiej matki ktora ocenia na podstawie tego co czyta na forum gdzie kazdy moze zmyslac, albo specjalinie pisac glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
no tak, nie powinna pisac tutaj. ale mozna jej po prostu napisac by zalozyla nowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
a ja pisze o tym, co ktoś pisze. jak pisze coś zmyślonego to i odpowiedzi nie musi rać do siebie. ale wyrażam mój pogląd na temat dziewczyn, które usiłuja poronić - IDIOTKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
fajna mamadchen dziecko z Ciebie i jeszcze nie wiesz o świecie na tyle, żeby mnie rozumieć. ale ok. może dorośnesz, choc nie wszystkim jest to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotki? a znasz ich sytuacje? jestes pewna w 100% czemu chca poronic czy tylko sie domyslasz ze na dyskotece dupy daly i teraz placza? jezeli tak to gratuluje mozgu i w ogole wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy jest sie doroslym wielka pani dorosla?? wiek nie ma nic do rzezcy ja nie skreslam i nie wyzywam od razu kogos bo ktos robi cos co mi sie nie podoba albo mu czegos zazdroszcze:/ po twoich postach widac kto tu jest dzieckiem i prawda, nie kazdemu dane jest dorosnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
dorosłym się jest, kiedy się posiada pewien poziom widzy. Gdybyś nim dysponowała wiedziałabyś jakie moga być skutki takich "domowych sposobów na poronienie". Ja nikomu niczego nie zazdroszczę, tylko za głupotę uważam takie ryzykowne zachowania... I nic tu nie zmienia sytuacja, w jakiej znajdują się takie dziewczyny... Mózgu gratuluję Tobie, skoro tak ciężko odróżnić Ci krytykę usuwania ciąży od krytyki domowego wywoływania poronienia - nie widzisz róznicy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto niech sie dziewczyna stara poronic domowymi sposobami to ona sobie najprawdopodobniej krzywde zrobi mnie nie interesuje co ona zrobi bo to jej zycie i jej czyny!! czy to tak trudno zrozumiec?! aha jeszcze jedno czyli ty pochwalasz aborcje ale domowe sposoby na poronienie to juz nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
nie pochwalam aborcji a krytykuję domowe sposoby dziecinko! iź się lepiej klockami pobaw, skoro róznicy nie załapujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
nie no, zgodze sie ze chec poronienia jest troche glupia bo co niby chce zrobic taka dziewczyna? co innego jezeli zdecyduje sie na aborcje. uwazam ze to jej prawo i powinna sama moc decydowac o tym. zaraz mnie zjada ze aborcja to zabojstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty dziwna jestes:/ przeciez poronienie to prawie tak samo jak aborcja wiec nie wiem o co ty tak sapiesz ty uwazaj bo ci zylka peknie zreszta co sie to interesuje ze dziewczyna chce poronic?! twoje zycie sie pytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
ej. przestancie sie wyzywac! macie inne zdania co nie znaczy ze musicie walczyc ze soba peace&love ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
ja się na temat aborcji nie wypowiadam i nie wypowiadałam, choć swoje zdanie mam, ale nie mam zamiaru i prawa go nikomu narzucać. ale niech ktoś wytłumaczy dziewczynce o nicu fajna madchen różnicę między jednym a drugim, zanim nie daj Boże na sobie ją sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
fajna - nie zgodze sie z toba z tym poronieniem. jezeli sama z siebie poronisz to co innego. oczyszcza cie itd. ale jezeli robisz jakies glupoty by poronic to mozesz przy okazji sama sobie krzywde zrobic, albo nie poronic a uszkodzic plod. w tym przypadku uwazam ze aborcja jest lepsza. co nie zmienia faktu ze dziewczyna zrobi co chce bo to jej zycie faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
no dobra maleńka - widze że rozkładać Ci trzeba wszystko na czynniki pierwsze... takie "domowe sposoby" to nie tylko sprawa takiej panienki, ale i być może dziecka, kiedy w ich wyniku do poronienia nie dojdzie a ucierpi na tym tylko jego zdrowie - i to poważnie! i to jest po trosze i moja sprawa, gdybyś lekturę BRAVO GIRL zmieniła czaem na lekturę Konstytucji własnego państwa to byś o tym wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciazy niestety
ludzie dajcie wreszcie spokoj.zwlaszcza ty kiria czy jak ci tam.nie planowalam ciazy jestem zalamana ale moze zdecyduje sie na dziecko nie wiem co robic po prostu i dajcie mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto napisal ze to ja chce poronic?:o ja tylko napisalam niech dziewczyna sobie robi co chce bo to ona sobie moze krzywde zrobic jej zycie i ona decyduje a nie ja i tak do twojej wiadomosci madralinsko wiem na czym polega poronienie i aborcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
taaak? jakoś nieco wyżej pisałaś, że to prawie żadna róznica! i nikt nie pisze, że to Ty chcesz poronić więc nie tłumacz się jak potłuczona. Wyjaśniam Ci tylko dlaczegonapisałam, że ktoś taki jest dla mnie IDIOTĄ !! bo sama tego nie mogłaś pojąć bidulko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
taaak? nieco wyżej pisałaś że róznica jest praktycznie żadna - głupio Ci teraz?? ja Ci dziecko nie pisze, że to Ty chicałaś poronić, tylko wyjaśniam to o co mnie dsopytywałaś - dlaczego nazwałam kogoś, kto tak chce postąpić IDIOTĄ!! bo sama do tego nie możesz dojść bidulko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
no ja Ci z Konstytucją wyjeżdżam - i co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nie ma roznicy bo i tak najczesciej efekt ten sam! a moge sie tylko domyslac jak wyglada poronienie domowymi sposobami zreszta w dupie mam co ty sobie piszezs myslisz ze taka madra jestes? to czemu mi napisalas o bravo girl?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
"w ciąży niestety " ale nikt Ci nie pisze czy masz urodzić, czy nie. ale skoro nie chcesz dziecka, to tym bardziej nie chciałabyś chyba chorego dziecka, co?? wiec przestań pytać o domowych sposobach na poronienie, bo sięwłos na głowie jeży i nie sposób nazwać cosa takiego inaczej jak tylko IDIOTYZMEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
jak nie widzisz różnicy gówniaro to zamilcz bo możesz takim pieprzeniem farmazonów krzywdę komuś zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
fajna nie myśle , że ja jestem TAKA mądra, tylko że Ty jesteś TAKA GŁUPIA też nie widzisz różnicy?? w sumie trudno od Ciebie wymagać, żeby było inaczej rany!już dawno obiecywałam sobie że nie będę dyskutować z gówniarami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ty umiesz czytac? napisalam ze widze roznice i jest ona baaardzo duza ale to nie moja sprawa co ta kobieta zrobi!! to ciebie to chyba nie dociera uwazasz sie za taka pania dorosla a mnie wyzywasz? to chyba tylko gowniary posluguja sie takim jezykiem, czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×