Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NiunieXa

Dla córeczkiii

Polecane posty

Witam was :) obecnie jestem w 7 mies ciąży. Dopiero na dniach dowiedziałam się,że to będzie córeczka.. chciałabym wybrać już imię.. by mówić do brzuszka po imieniu itp :) Mnie bardzo podoba się imię Klaudia.. problem w tym,że jeszcze przed naszym związkiem . a jesteśmy 6 lat ze sobą on spotykał się z pewą klaudią, ku** jak nic.. ;/ ehh ... i nie wiem czy to dobry pomysł nazywac tak córkę... ps: a jak wasze pociechy maja na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssssssssssssssssasaaaaaaadddd
nwydaje mi sie ze mozesz tak azwac! chyba to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
hmm... rozumiem, ze mas zuraz do tego imienia ale Ci sie podpba...coz...przemysl sobie czy nie bedziesz załowac nadania tego imienia coreczce przeciez to nie imie kształtuje człowieka tylko wychowanie ale moze byc tak ze teraz wybierzesz imie a jak sie corcia urodzi to będzie do niej całkiem inne pasowało... gdy moja mam była ze mną wziązy to podobao jej sie imie Łukasz (gdyby urodził sie chłopak) a po 3 latach gdy urodził się moj brat został przemkiem bo to do niego pasowało. mi sie podoba imiedosc popularne, bo strasznie duzo juz Julii. Ale tez Natalia, Weronika, Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania paskudnie
lepiej brzmi Marysia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale marysia to tez fajne imie-teraz te stare imiona są modne.moja koleżanka ma:marysie,zosie i stasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam córke Oliwię,ale to juz oklepane imie,teraz z perspektywy czasu żałuje ze nie przypomnialam sobie o imieniu Amelka.to imie naprawde mi sie podoba i wcale nie jest jakies amerykanskie albo dziwne,wiec moze to by ci sie spodobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi na imię
może Klaudyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będe miec dziewczynke to jej dam imię gabrysia a jak to będzie chłopczyk to jasiu albo karol.wszystkie imiona które tutaj już padły mnie sie podobają za wyjątkiem joanny,ale to oczywiscie jest jasne ,że każdemu podoba sie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyskaa
Moja córci ama na imię Klaudia :-) Myślę,że to nie powinno być problemem,że z jakąś Klaudia twój mężczyzna się spotykał... Śliczne imię,więc nie przejmuj się głupotkami,i ani sie obekrzesz to imię będzie ci się kojarzyło tylko z Twoją córeczką,a nie z jakąś panną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepsze od klaudyny byłoby np.rita, laura,amanda,miriam,marcelinka,weronika,oliwia,antonella.nie wiem-to musi byc twoja decyzja i to decyzja ciężka jak dla matki,bo imion jest wiele ładnych.zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi na imię
Marghi- Antonella i te inne przez Ciebie wymienione-rodem z wenezuelskich telenowel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam o zdanie męża ale wiem jedno on jest taki ,że powie - rób co chcesz , jemu się każde podoba.. gdyby od mężczyzn to zalezało to by kazde dziecko mialo na imie kasia,ola ,ania.. heh Myślałam jeszcze nad NADIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana to sa imiona wloskie ktorych sie ostatnio uzywa w polsce,a jezeli chcesz wiedziec cos wiecej na ten tema to rita,laura-sa imieniami swiętych-marcelina mam sobiscie na drugie.ja tasiemców telenowel nie oglądam-to sa programy dla bez mozgowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tym zapanowala moda na wloskie imiona. Spotkałam sie z tym ze rodzice nazwali dzieci Maura i Kortina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniexa dziekuje Ci bardzo. Twoja zapewne bedzie przesliczna jak ja zobaczysz pierwszy raz to sie zakochasz :) a jakbym miala wybierac miedzy Nadia a Klaudią to wybralabym Klaudie. Jakoś bardziej mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi na imię dodam ci ze marghi to tez pochodzi od włoskiego-po polsku brzmi gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to z mężem zastaawiamy się nad Nadia,Alicja,Kornelia albo ta Klaudia hehe ale alicja też mi się podoba,zwykłe.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hip
mi tato chcial dać na imię Kunegunda ale na szczęscie mama uratowala mnie i nadala imię "Dominika ",a mojej siostrze "Klaudia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to bym wybrala Kornelie - super bardzo mi sie podoba :) alicja tez jest sliczie ale Kornelia ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc zostaje między Kornelią a Alicją w ciagu 2o min zdecydowałam ,że nie dam jej na imię Klaudia, boję się,że mogę załować a ta idiotka jeszcze będzie myślała,że to mąż wymyślił to imię by wspomiać sobie ją :| tak tak.. każdemu gadała,że jest ze mną.bo jestem do niej podobna .. pfff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam miec na imie OLIMPIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziekuje Bogu,ze to moj tata poszedł mnie zarejestrowac w urzedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia lub Sonia piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani widze,że jesteś osobą inteligentną i żyjesz na topie i wiesz jak się życie kręci-GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×