Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagatttka

czy uważacie, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną istnieje?

Polecane posty

Gość zagatttka

chciałabym się dowiedzieć, co sądzicie na ten temat, bo mam niemały problem ze swoim chłopem, który uważa że to tylko przyjaźń, a kontaktuje się z nią codziennie po kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciało wrażliwe
eee..hm...ja uwazam ze jesli ktos sie z kims przyjazni to musi byc jakas fascynacja ta osoba, a jak juz ta osoba jest atrakcyjna to nie wykluczony jest rowniez pociag fizyczny reasumujac: nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
nie, prędzej czy później coś się zmieni.. u jednego lub drugiego lub obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety....
Ja takze uwazam, ze taka przyjazn nie istnieje, z reszta sama to przeszlam i wiem, ze nie jest to mozliwe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga odwaga
Ona pewnie go podrywa. Wredna małpa. Nie cierpie takich wariatek, które robią maślane oczy do mojego chłopa. Albo na gadu do niego piszą pod byle pretekstem. Nie istnieje przyjazn damsko męska, tylko są lasencje, które jak sobie raz upatrzą chłopa to nie odpuszczają. Tfu! Pozdrawiam:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
ufaj swojemu facetowi ale nie ufaj innym dziewczyną//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagatttka
nie mam już zaufania do nikogo, zwłaszcza że kiedyś byliśmy przyjaciółmi a od 4 lat jesteśmy parą, dlatego nie wierzę w takie przyjaźnie...stąd tak bardzo boli mnie to, co teraz odkryłam...chyba czas się rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
dlaczego się rozstać? jesteście parą jesli Ci nanim zalezy nie ustępuj jej pola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
choć nie sprawdzone to nie wiem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ogol najpierw jednak
jest fascynacja seksualna, a potem, jesli para sie nie pozre, przechodzi w przyjazn - miedzy bylymi, tez malzenstwa pozniej glownie porzyjazn laczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjazn damsko-meska istnieje wiem po sobie i moim chlopie mamy przyjaciol obu plci i jest ok - z tym, ze o tych przyjazniach my wiemy od pocztku bycia razem - poznalismy swoich przyjaciol i przyjaznimy sie wszyscy i tak juz ponad 8 lat :) jesli - jak piszesz - dopiero teraz sie dowiedzialas o tej kumpeli, a jestescie juz 4 lata razem, no to nie rewelacja - jakby mi facet nie powiedzial o jakiejs psiapsiole , to tez bym miala opory czy oni rzeczywiscie to tylko przyjazn bez fascynacji itp , dlatego tak wazna jest komunikacja w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje ale tylko w dwóch przypadkach: 1- jak jedno lub oboje są innej orjętacji seksualnej . 2 - jak oboje przyjaźniących się posiada stałych partnerów wiedzących o tej przyjaźni i ją aprobujących. W innym przypadku przyjaźń między mężczyzną i kobietą nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak...........
orjętacji hehe do spaniaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. własnie sie dowiedziałam co moj chłopak robił.. a byłam z nim przez 2 lata.. nic tylko sie powiesic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokotek
a co zrobil, powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko - ladne kwiotki - wnioski nie z tej ziemi :D po pierwsze - nie kazdy sie nadaje do takiej przyjazni po drugie - ten kto pisze, ze taka przyjazn nie istnieje , to po prostu nigdy takiej przyjazni nie zaznal, a szkoda po trzecie - to, ze ktos jest w stalym zwiazku - nie jest gwarancja tego, iz przyjan nie przerodzi sie w glebsze uczucie - bzdura totalna - jak ktos nie potrafi sie przyjaznic , to nie ma znaczenia czy jest w stalym zwiazku czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berenka, pleciesz bzdury. Nie istnieje żadna przyjaźń miedzy normalnym męszczyzną a normalną kobietą . Chyba że jedno jest nienormalne i mu się coś wydaje i nazywa to przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje, ale kosztem niespełnionych ambicji jednej z osób względem drugiej. Tzn. ta która chce tylko przyjaźni sądzi, że to przyjaźń, otoczenie sądzi, że to przyjaźń, a tylko ta druga wie, że owszem przyjaźń, ale ona by chciała czegoś więcej... Ale może się nigdy z uczuciami nie zdradzić, i na zawsze pozostać przyjaźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
Niekoniecznie, przyjaciel potrafi słuchać i od serca pomóc choćby słowem. W tej samej płci proste. A w odrębnych jeśli z głupoty się nie łamie zasad. Często mówicie: "kocham jak brata/siostrę". Czym jest to wyznanie jeśli nie zapewnieniem o przyjaźni. Jak się to zrozumie zanim się albo po zaangażuje to przyjaźń istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziko cos mi sie zdaje
ze rownie malo wiesz o zyciu, co o ortografii. Oczywiscie, ze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cziko cos mi sie zdaje, ortografia oczywiście istnieje ale mam ją w d.... . A nie pisze się \"ze rownie malo wiesz o zyciu\" - tylko - \"że równie mało wiesz o życiu\". A co do wiesz o życiu, to zapewniam Cię że wiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie możemy tak naiwnie
wierzyć twoim zapewnieniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiąteczka
istnieje ja mma przyjaciela od 5 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie istenieje. mialam przyjaciela i uparcie twierdzilam ze przyjazn istnieje dopóki on sie we mnie zakochał i wyznał miłość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba tosia
Mam pytanie, czy jest możliwe zeby gruba dziewczyna miała chłopaka.....ja juz sama nie wiem.... Mam bardzo duzo znajomych. Mam z nimi super kontakt....ale jestem gruba i to, że mam fajny charakter nie wystarcza.....Czy ktos ma podobny problem...jak go rozwiązał....i jak sie potoczyły jego losy(związku)...prosze o szczere odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×