Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaręczona 23

Buszując po necie znalazłam wymarzoną sukienke dl asiebie

Polecane posty

Gość szywa
po 27 czerwca bede miala do sprzedania oryginana sukienke maggie sottero kupiona w autoryzowanym salonie w Sztokholmie model Cassia rozm 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia2710
do SZYWA< ja byłabym zainteresowana sukienka Cassia wysłałam do Ciebie maila w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silwa1983
Sprzedam cudną suknię ślubną Maggie Sottero - model MONALISA, w Jest ona w rozmiarze 8-10 (38/40 w biuście 75 B/C), na wzrost 170 cm + 5-6 cm obcas. MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA I PRZYMIARKI PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM POD NUMEREM tel. 519398602 lub (071)3366682 lub mail sylwiaigrabowska@interia.pl ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300frayda
CZEŚĆ DZIEWCZYNY! Poszukuję sukienki Maggie Sottero model Cassia. Nie musi być nowa. Proszę o kontakt na maila 300frayda@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllue
Witam, Sprzedam suknię ślubną Maggie Sottero model NEVAYA kupioną w salonie Tylko Ona w Warszawie rozm. 38, kolor ivory/pewter. Idealna sukienka dla panny młodej chcącej poczuć się jak prawdziwa księżniczka. http://www.maggiesottero.com/collection.aspx?keywordText=nevaya&keywordType=any&page=0&pageSize=12 zainteresowane panny młode proszę o kontakt: bllue@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioszek
pod koniec czerwca 2010r bede miala do sprzedania nowa suknie z kolekcji Maggie Sottero.Model Sabelle kolor light gold.Rozmiar 36/38 suknia sprowadzana z USA.PIEKNA!!!! zainteresowanych prosze o kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssk-a
witam po 5 czerca 2010 bede miala do sprzedania oryginana sukienke maggie sottero model SABELLA kupiona w salonie bellissima, suknia w kolorze diamond white rozmiar 8. Suknia jest przesliczna sama nazwa na to wskazuje SABELLA znaczy PIĘKNA.... POLECAM NAPRAWE WARTO.... http://www.madameblanche.pl/434.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssk-a
dziewczyny zapomnialam dodac nie dajcie sie nabrac na tanie podróbki jakie oferuja na allegro itd bo to naprawde orginału nie przypomina w żadnym stopniu... widzialam taka suknie na własne oczy a chciałam sama ja zamowic przez allegro ciesze sie ze tego nie zrobiłam bo naprawde wyglada koszmarnie... rozmiar 8 to 38 ale suknie mozna regulowac dzieki sznureczką z tyłu.... koszt sukni w salonie to 4890 + dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saseeeeete
ja mam suknie Cassia - kupiona w UK:) ... bedzie wolna po 28 sierpnia 2010:) mam 170cm + obcas bez dosatkow nie chce jej zagłuszac:) sama suknia w sobie jest poprostu PIĘKNA! i jesli ktokolwiek ma okazje ja kupic to polecam z czystym sercem:) moja juz niestety jest sprzedana:D ... kolezanki w Pl jak sie zwiedzialy o mojej sukni juz ja zaklepaly:) ... sama kupilam ja na zł za ok 4900zł sprzedam za 4000 w tym sama robie poprawki po weseleu typu pranie chemiczne czy poprawy materiualu jesli sie gdzies zaciagnie:) od zawsze chorowalam na ta suknie: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?pageSize=8&page=10&style=J1247HC jest poporstu piekna, sluczna, cudowna..w rzeczywisocio wyglada jeszcze piekniej! ale cena zabija... na pl wychodzi rowno 6900zł ale do tego trzeba doliczyc ewentulane przymiarki przeszycia i cuda na koiju wiec jak kwota zamknie sie w ok. 7500 to byloby suoper... wiec nie przesadzajmy... ale szkoda..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnw
heeeeeeeeeeeeeeeeeej... a czy ma ktos suknie TAMARA? ehhhh... ... poprostu zwriowalam na jej punkcie! ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei poszukuje modelu Toni lub Hunter....jak ktoś ma to proszę na maila ann-kaminska@o2.pl bardziej zależy mi jednak na modelu Toni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby do przodu
Rany... wejdź na stronę MS i popatrz gdzie są jej sklepy w Polsce. Tak chyba najprościej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam sukienki" Antonella" Maggie Sottero !... jezeli ktos ma na sprzedaz niech sie odezwie na maila... Prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravegirl
Mam do sprzedania suknie Maggie Sottero model Cassia, rozmiar 36-38 z halka,kolor biel smietanowa, materiał jedwabny muslin, byla uzywana tylko raz. Suknia jest piekna, wyglada sie w niej niezwykle smuklo i lekko. BIUST: 92 cm (miseczka C) POD BIUSTEM: 75 cm PAS: 70 cm DLUGOŚĆ SUKIENKI OD RAMIENIA: 155cm ravegirl@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunja
Poszukuję sukni Maggie Sottero - Harriet rozmiar 38 na sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunja
Poszukuję sukni Maggie Sottero - Harriet rozmiar 38 na sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllue
Witam, Sprzedam suknię ślubną Maggie Sottero model NEVAYA kupioną w salonie Tylko Ona w Warszawie rozm. 38, kolor ivory/pewter. Idealna sukienka dla panny młodej chcącej poczuć się jak prawdziwa księżniczka. http://www.maggiesottero.com/collection.aspx ?keywordText=nevaya&keywordType=any&page=0&pageSize=12 zainteresowane panny młode proszę o kontakt: bllue@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magilda
Do szywa Witam. Jeśli masz jeszcze sukienkę Magiie Sottero model Cassia to byłabym zainteresowana jej odkupieniem. A może ktoś inny ją ma? Potrzebuję rozmiar 36 w kolorze białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduczka
Ja już mam do sprzedania suknię M. Sottero model "Antonella" zainteresowane proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frela
Ja pokusilam sie O MS suknie Riley...biala z czarnym haftem...strzal w dziesiatke jak dla mnie:) Uwazam ogolnie ze MS to dobra firma i ceny maja tez normalne bo moja to koszt byl ok2tys. teraz juz chyba tylko w szafie bedzie wisiec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduczka
Ktoś zmienił mi maila- proszę pisac na hajduczka@interia.pl jak ktoś chce kupić" Antonellę" M.Sottero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam cudowną suknię ślubną
Mam do sprzedania suknię ślubną światowej marki Maggie Sottero, model Fiorella, rocznik 2010, rozmiar 36. Suknia była założona tylko jeden raz, stąd jej stan jest idealny. Została przywieziona ze Stanów Zjednoczonych i kupiona w wysokiej klasy salonie sukien ślubnych w Krakowie za 5.200 zł. Suknia zdobiona jest kamieniami Swarovskiego oraz posiada długi tren, który w razie potrzeby można podpiąć tworząc delikatne fiszbiny. Cena sprzedaży - 3000 zł (do negocjacji). Więcej zdjęć prześlę drogą mailową. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 506829986. Zapraszam do skorzystania z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij że za tys używke
sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×