Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady...

Potrzebuje porady prawnika lub kogoś kto ma na temat pojecie

Polecane posty

Witam!Jestem w 3 mies.ciazy.Moj niedoszly maz pobil mnie,prawie zabil duszac.Zlozylam zeznania na policji i zostalam skierowana na obdukcję.Czy mam szanse wygrac sprawe w sadzie?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro cię pobił
zgłosiłaś to na policji i masz obduckję, więc sprawa karna powinna odbyć się automatycznie. Wszystko zależy od ciebie, czy nie wycofasz swoich zeznań, mam nadzieję, że nie odpuścisz draniowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obdukcja zrobiona juz jest,nastepnego dnia po zeznaniach.Sprawa skierowana automatycznie zostala do prokuratora.Pani z policji nie moze sie do niego dodzwonic by ustalic jak najwiecej faktow.Poprostu cham nie odbiera wogole telefonow.Jego matka wydzwania do mej babki i mowi ,ze to moja wina:) Cudownie.Ojciec dziecka jest jedynakiem ma 27 lat i jest strasznym egoista.Nawet nie pracuje normalnie:(na umowe tylko obija sie ...SZOK!Napisal mi smsa ,chyba zeby jednak to zlagodzic.I tak mu nie wierze \"SIEMKA. MALA CHCIAL BYM CI COS POWIEDZIEC.PRZEPRASZAM CIE Z ATO CO ZROBILEM.BARDZO TEGO ZALUJE... NIE ROBIE TEGO,BO MAM NADZIEJE,ZE MI WYBACZYSZ ANI DLATEGOZEBY ZLAGODZIC SPRAWE.NIE LICZE NA TO,ZE MI WYBACZYSZ... ZDAJE SOBIE SPRAWE Z TEGO CO ZROBILEM... NIE BEDE UNIKAL ODPOWIEDZIALNOSCI.PRZYZNAJE SIE TO MOJA WINA.I PONIOSE TEGO KONSEKWENCJE.NIE LICZE NA NIC POPROSTU CIEPRZEPRASZAM :*\" Mma plakac czy sie smiac?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro cię pobił
masz zachować tego sms-a jako dowód w sądzie i nie odpuszczaj tej mendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowuje wszystkie jego smsy i Ty rowniez masz racje.Swego czasu myslalam,ze jednak odpuszcze,bo nie chce by stres zaszkodzil dziecku,ale pozniej doszlam do wniosku,ze trzeba walczyc o swoje i jak nie dla siebie to zrobie to dla dziecka!BIC KOBIETE W CIAZY?!KUZWA!Powiedzial mi,ze to jest nie jego dziecko;bardzo zabolalo:( Niby to dziecko SZATANA!On jest chory!To byla walka szatana z Bogiem:( Dlatego tak twierdze,poniewaz kiedy mnie bil,chcial zabic nas oboje i nagle sie rozmyslil i poszedl na balkon z obwiazanym kablem wokol szyi i pow.,ze bedzie sie wieszla i ja wybieglam w szlafroczku,majtkach i kapciach z domu,a ta menda stala na balkonie i jak by nigdy nic.Czemu wtedy sie nie powiesil!Debil!Boze jak szybko Milosc przeradza sie w nienawisc!!!!!!!!!!I Bog wygral.Przepraszam,ze to napisalam,ale wciaz czuje smutek:(,zal i bol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu bym jeszcze zglosilam sprawe do sadu o rozwod. I bym sie od niego odciela nie pisz ani niedzwon do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro cię pobił
przerażające jest to co napisałaś, masz do czynienia z chorym psychicznie człowiekiem, tym bardziej powinnaś zmusić go do leczenia, zajmie się tym sąd, może to schizofrenik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trafilas w sedno,ale skad sie to bierze u ludzi? Czesto mowil,ze jego swiat jest inny,nie ten rzeczywisty,dawal mi do zrozumienia,ze czyta wmoich myslach i faktycznie czasem wiedzial co mysle,bo mowil to ... przed tym zanim ja to wyrazilam.Kiedy mowil do Boga patrzyl w ziemie:( Mial 27 lat ,a mowil,ze czuje sie na 50 :o Chore... Mowil,ze w nocy przylatuje do niego czarny kruk... albo jest na pogrzebie czyims z jakimis gangsterami... On jest zalosny...Mial swoj swiat, taki swiat wymyslony.Twierdzil,ze nie raz wrzucil kogos do Wisly jak byl w wawie,ech... Powiedzial to w ten sposo\"nie raz sie kogos do wisly wrzucilo\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro cię pobił
ten facet potrzebuje pomocy, musi się leczyć, jest niebezpieczny zarówno dla otoczenia jak i samego siebie. Czy jego rodzice nie zdaja sobie sprawy z jego stanu zdrowia? Doprowadź do rozprawy sądowej, pewnie nie zostanie skazany za to co ci zrobił, ale przynajmniej sąd zmusi go do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanka1989
full serwis www.lekarze-dolnoslaskie.pl, www.lekarze-lodzkie.pl, www.lekarze-lubelskie.pl, www.lekarze-podkarpackie.pl, www.lekarze-wielkopolska.pl, www.lekarzewregionie.pl, www.lekarze-zachodniopomorskie.pl ,www.prawnicy-lodzkie.pl, www.prawnicy-lubelskie.pl, www.prawnicy-podkarpackie.pl, www.prawnicy-wielkopolska.pl ,www.prawnicywregionie.pl, www.prawnicy-zachodniopomorskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×