Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnas

Ile dni przed porodem śluz??

Polecane posty

Gość czarnas

Witam! termin mam na czwartek 11 pazdziernika :) wiec juz bardzo niedługo lub na dniach:) dzisiaj rano odszedł mi sluz z takim małym krwistym kawałkiem a potem był to zwykły czop juz bez koloru krwi. Na ile dni przed porodem tak miałyscie dodam ze wczorajszej nocy nie spałam wogole poniewaz ani na plecach ani na zadnym z boków nie dawałam rady ulezec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 3 dni przed ciekł przejzysty sluz ale nie był to taki typowy czop z nitkami krwi. szykuj sie bo to juz niedługo zycze powodzenia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieniegdzie piszą, że czop odchodzi nawet 3 tyg. przed porodem. U niektórych odchodzi na kilka dni przed. Czyli nic nie wiadomo :-0 Inne pytanie z gatunku czopowatych ;) Czy mogę go \"zgubić\" podczas pobytu w toalecie albo pod prysznicem? Bo się za kazdym razem boję, że przeoczę ten fakt wlasnie w takich sytuacjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tydzien przed terminem, zauwazylam tylko toszke wiekszy sluz na wkladce i tyle, brzuch nadal wysoko, troche czuje skurcze \"pipki\", martwie sie bo nie chce rodzic po terminie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi odszedl w dniu porodu(odejscie czopa poprzedzila juz akcja skurczowa) i tez myslalam ze moge go przeoczyc, kazda zwikszona wydzilina byla wnikliwie badana pod katem czopa :-P ale nie da sie tego przeoczyc, dokladnie czulam jak wielka i ciepla galaretka splywa ze mne, od razu wiedzialam ze to czop, polecialam do wc i juz nie mialam watpliwosci, gruba kulka bialego sluzu i troche krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka - ja zauważyłam właśnie po skorzystaniu z toalety, dokładniej mówiąc po użyciu papieru. Zresztą większego znaczenia chyba nie ma, czy to zauważysz czy nie, bo jak sama napisałaś o niczym nie świadczy fakt odejścia czopu. Trzymam kciuki dziewczyny :-) za szybkie i jak najmniej bolesne porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×