Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja1241

zwariuję..co mam robić?

Polecane posty

Gość pamxxx
Do "tak było u mnie",dziewczyno podziwiam cię,gdyby wszystkie kobietki miały odwagę i szanowały się to wtedy te gn##je by się hamowały.Pamiętajcie to oni są od nas zależni nie my od nich!!! Tak trzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzieci na to patrzą
zastanawiałsyście się kiedyś co mają dzieci z takich rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaam
"Dziewczyny,niektore z was mówią żeby odejść...moim zdaniem póki łoży na dom i nie maltretuje to radziłabym zostać w związku,ale.... Po pierwsze patrzcie na siebie i ew. dziecko,bądżcie sprytne,udawajcie,że się o niego troszczycie,a w rzeczywistości bądżcie egoistkami.Nie łódżcie się,że jak odejdziecie to trafi się wam inny wspaniały facet...to ułuda,bo wszyscy faceci to du##ki do potęgi ich trzeba wycisnąć jak cytrynę i póżniej dopiero do śmieci.Dlatego,po co macie się same trudzić z wychowywaniem dziecka." Moje gratulacje: konformizm, tchórzostwo, wieszanie się na cudzych plecach, używanie kogoś i wizja rzeczywistości w której wszyscy tak robią. Współczuje twojemu dziecku, któremu zaszczepisz taki obraz świata. Ale to jest kwintesencja mentalności wielu z was: lepszy łubuz niż żaden, byle się nazywać "żoną", i niech łoży na mnie i dziecko, a co się da, to schowam do kieszeni i wydam na siebie, udawajcie, że się o niego troszcie, dajcie dupy jak chce (jak tu żona na innym topiku) mimo że jego dotyk budzi odruch wymiotny. Gra pozorów, udawanie, kłamanie, wykorzystywanie i kochakowie na boku. Na jakich ludzi wy macie zamiar wychować te swoje dzidzie?????? (tudzież w jakich domach same się wychowałyście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaam
Dokładnie: a dzieci na to patrzą i wyciągają wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaam
"Pamiętajcie świat należy do kobiet to my jesteśmy mądrością tego świata,my sobie zawsze w życiy damy radę." Pamxxx tylko dlaczego nie na własnych nogach i o własnych siłach tylko na męża plecach i za męża kasę?????? Może trzeba było najpierw iść na studia i dostać dobrą pracę, a potem robić dzidzie. A nie pchać się przez życie "przy mężu" - wykorzystywanym i używam. Pytam jeszcze raz: czego wy macie zamiar nauczyć o życiu wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananamaam
anamaam - po mężczyźni przesiadują na forach dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poradźcie
MaMani ładnego masz bahorka :) obejrzałem wlsnie zdjecia :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
mówiąć szczerze to ja bym jutro na gwałt szukała lekarza i usunęła tę nieszczęsną ciążę... jak sie dzicko urodzi bedziesz tak samo jak teraz siedziec i plakac + miec kolo siebie dziecko ktore nie bedzie go nic obchodzic tak jak i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1241
Niewimem jak mam żyć, żeby było dobrze...odejść nie mam gdzie, bez kasy, perspektyw, aby samotnie zapewnic dziecku dobry byt, ale wiem że w tym małżeństwie nigdy nie będzie dobrze...wiedziałam że małżeństwo to nie jest droga usłana różami, ale nie myślałam że jest aż tak ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1241
Zastanów się co piszesz, jak mogłabyś pozbawić życia najbardziej z niewinnych?moj dzidziuś to jest teraz cel mojego życia, urodzić go i pokazać mu co jest w życiu najważniejsze. Chociaż niewiem jak żle by było nigdy nie usunęłabym ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
Alicja a to dziecko to z wpadki czy planowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
Alicja ok, rozumiem ale napisalam tak, bo roznie ludzie odbieraja aborcje, sorry jak uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1241
Chcieliśmy mieć dzidziusia... to bylo moje marzenie jeszcze wtedy gdy nie byliśmy małżeństwem, po roku starania zaszłam w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek 1976 - jestem z Tobą. Miłe Kobietki - gdzie znalazłyście takich egoistów, gdzie miałyście wcześniej oczy? Ja swoją dziewczynę, jak była w ciązy, to na rękach nosiłem i byłem wstanie spełnić prawie każdą Jej zachciankę. I tak mi pozostało do dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 1241
Ale teraz wiem, że nie będzie tak różowo, że nasze wspólne życie to droga przez mękę, ciągłe kłótnie. Tak sobie myślę, żę ja już jestem chora psychicznie że to wszystko znoszę, że nie kopnę go w dupę i nie odejdę.Może boję się samotności, wolę trwać w toksycznym związku...paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchna
Booooże! dziewczyny nie pozwólcie sobie na takie traktowanie! Jestem zszokowana! wspierajcie się i wymieniajcie doświadzceniami - ja takich nie mam na szczęście, ale żywię ogromną empatię do was... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1241
Też bym tak chciała, aby mój mąż spełniał moje zachcianki itd. tyle razy proszę go aby przytulił się do brzuszka porozmawial z dzidzią, a on nic, jakby jakąś blokadę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
Alicja, wspolczuje naprawde bo zamiast cieszyc sie soba, buziaczkowac, kochac... to on siedzi wlepiony w tv, beznadziejna sytuacja, nie sprawdza sie juz teraz jako maz... a co dopiero jako ojciec :( dobrybyl tylko do gadania i starania sie o dzicko, gorzej teraz jak trzeba zadbac o to bys miala jak najlepsze warunki w czasie ciazy a co najwaniejsze jak najmniej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1241
Nasze maleństwo poznaje pewnie swojego tatę po podniesionym głosie, tyle razy mu tłumaczę, że nie ma tak się zachowywać, że dziecko boi się tego krzyku, ale do niego nic nie dociera, najważniejszy jest on i to że jest zły...zero ojcowskich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
naprawde hamidło z niego! niech no ja bym go dorwała w swoje rece jebnelabym mu baranka w sciane na przebudznie... miej oczy szeroko otwarte czy Cie czasem gdzies nie zdradza na boku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
bo to gnojek bez zasad, zaloze sie ze z nienajlepszej rodzinki pochodzi,, a conajmniej jakas mala patologia, bo skad bylby takim egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
i z tym zdradzaniem to naprawde uwazaj! facet potrzebuje seksu a ze z Toba sie nie kocha to dziwne wiec albo ręką kończy lub Cie zdradza... moze juz nie ejstes dla niego taka atrakcyjna, a co bedzie za 3-6 miesiecy jak przytyjesz i beda rozstepy? juz nie wpsomne o obwislych piersiach ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamxxx
Anamaam,co ty za bzdury wypisujesz?jakim wykorzystywanym,za jaką jego kasę.A to co kobieta robi w domu nie uważasz za pracę,bo według mnie jest to harówka być dla męża kochanką,sprzątaczką,kucharką,itd..,itd...,policz sobie ile by musiał wywalić kasy za posczególne uslugi,każde z osobna i za każdy dzień.Więc nie pisz takich głupstw,że na jego plecach,jak chce wygody to niech placi.Nie mówię tu o facetach,którzy potrafią docenic harówkę swoich żon i szanują je za to,ale i tak takich jest na palcach policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1241
Do super zgrabnych nie należe, niedawno schudłam 12 kg, ale potem niestety powrócił efekt jojo kilogramy wróciły i wtedy dowiedziałam się że jestem gruba jak prosiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamaam > jak cie czytam to mysle, ze jestes malym dzieciuchem ktory g... jeszcze wie naprawde uwazasz ze wszystko jest takie proste? spakowac sie i odejsc? smieszna jestes nie kazdy moze sobie tak latwo na to pozwolic az mnie ten twoj post zdenerwowal takie teksty piszą malolaty, ktore naprawde nie wiedza jeszcze nic o zyciu nie mowie ze ja wiem, albo ze to przeszlam (choc modlę się o to bym nie musiala), ale widzialam swoich rodzicow mam jakies porownanie, nie kazdy moze spakowac sie i po prostu odejsc, nie kazdy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do waszych męzow, nie wiem jak w zyciu bede miala, czy dobrze czy zle ale jakim trzeba byc draniem :( boze, mieszkac z kims przed slubem tyle lat i wszystko jest dobrze a po slubie takie rzeczy wychodzą straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
Sweet Dreams a Ty mezatka juz jestes? i jak sie u Cieie uklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólczuje Wam wszystkim, nie wobrażam sobie takiej sytuacji, może łatwiej i lepiej będzie oddejśc od tych dupków, ponieważ uwierzcie mi są na świecie mężczyźni którzy kochają, szanują, dbają i doceniają swoje żony, więc jest duża szansa , że na ich miejsce znajdzie sie ktoś inny zasługujący na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunsieja
anted22 czemu na kafeteri wiekszosc to kobiety w ciazy lub dzieciate? bo Ty chyba w ciazy bo kliknelam w link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×