Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda mama 1987

po ciazy figura nie ta a i chlopak inaczej patrzy

Polecane posty

Gość mloda mama 1987

bardziej krzywo :o nie warto miec dziecka w tak mlodym wieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama 1987
spapralam sobie zycie, koniec imprezek koniec towarzystwa teraz bachor i pieluchy!! boze!!!! ja chce beztroskie zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to takie
trzebabylo uwazac ale wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
weź się za ćwiczenia,figura szybko wróci, pokaz,że możesz być zadbaną,młodą, dobrze zorganizowaną mamą ,prawdziwy mężczyzna to doceni a dziecko może być nawet atutem;) ludzie zauważą,ze jesteś fajną mamuśką ale nie narzekaj bo to zniechęca każdego,nikt nie lubi zżędzenia a imprezy? nie masz z kim zostawić dziecka od czasu do czasu? przecież nie musisz chodzić codziennie :o nikt Ci nie pomaga? nie przejmuj sie najcięższe są pierwsze miesiące,z czasem wszystko się ułozy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ica
twoj "bachor" jak piszesz wyrosnie za pare lat z pieluch a ty bedziesz miala juz spokoj z planowaniem dziecka.ale zgadza sie ja w tym wieku tez bym byla zla jakbym wpadla.jak masz mozliwosci i okazje to usun ciaze.tak zebys nie zalowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
no ja myślę,że usuwając ciążę też można bardzo załować-do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 1:53 w nocy to raczej pozytywne myśli do głowy nie przychodzą :) Pewnie już rano będzie ciupkę lepiej. A jeżeli chodzi o dziecko. Każda mama, nawet te nasze kafeteryjne \"idealne mamuśki\", co to wszystko zaplanowały i wyczekały, przechodzi kryzys. Każda sobie znajdzie powód do narzekań. Bo właściwie każda pora na dziecko jest \"zła\", za wcześnie źle (bo człowiek się chce wyszaleć), że za późno też niedobrze (bo człowiek ma wszystko jakoś ułożone a z wiekiem trudno o rewolucje, zerwanie ze starymi nawykami, wyrwanie się z wiru pracy, a i o same zajście w ciążę także), że źle na studiach (ciężko z finansami), w pracy też (pracodawca sobie nie życzy, sprytnie podsuwa tylko umowy o dzieło), źle jak się mieszka kątem u teściów (bo wstyd), źle gdy jest się \"na swoim\" (bo trzeba spłacać kredyt i nie stać człowieka na dzieciaczka), itd., można mnożyć w nieskończoność. A już w szczególności dziecko jest \"nie w porę\", gdy przechodzi się kryzys 3-tygodnia i ze zmęczenia chodzi po świecie jak własny cień :) Trzymaj się ciepło! I nie dawaj smutom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red bullll
tak to jest jak gówniarze wezmą się za seks. A co do tego, ze będziesz miała spokój z planowaniem rodziny, to mogę ci powiedzieć, że i bez planowania mogą być wpadki, tak jak moja sąsiadka 46 letnia. Także całe zycie masz przerabane, bo w kazdej chwili może być wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można Ci tylko współczuć. Ile ten Twój chłopak ma lat? To on nie wie, że w ciąży ciało kobiety się zmienia? Myślał, że dzieci znajduje się w kapuście? Dziewczyno! z kim Ty poszłaś do łóżka? Wcześniej tego nie widziałaś? Nie widziałaś, że najważniejszy jest dla niego Twój wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
Ja pierdziele ja na tym forum nerwicy sie nabawie!!!Trzeba było gówniaro gumek urzywać a najlepiej w ogóle nie chodzić z facetem do wyra a nie teraz na biednym dziecku się wyrzywać!!!i nie będe miła!!każdego dnia modlę się by następnego serce mojego nienarodzonego dziecka nie przestało bić a gówniarstwo wyzywa swe dziecko od bachorów,druga na formum szuka rady by poronić a na trzecim kolejna idiotka na ciążę"fuj"mówi!!!!i gdzie tu sprawiedliwość??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzialki
jakie byki ortograficzne o ludu i ty niby wyksztalcona jestes.i przestan obwiniac wszystkich o swa zagrozona ciaze.dobrze ci tak za to ze taka wredna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSOzP im Teresy Orlowski
po ciąży to chyba już mąż powinien patrzeć a nie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo
jak mozesz matko zajebana szkoda dziecka bylo nog nie rozstawiac pizdo teraz ci sie beztroskie zycie mazy idiotko betoniaro ,nie moge sluchac takich pustych pozbawionych rozumu lasek co najpierw nopgi rozkraczaja dupe wystawiaja a potem.....biedne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo
tak tak WSOzP IM TERESY ORLOWKI dobrze mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko-jesteś na prawde za młoda skoro stawiasz imprezy nad macieżyństwo, a i twój chłopak to nic wart nie jest jak krzywo patrzy na twoje ciało. Co do Madziałki- podaj mi 100% antykoncepcję (oprócz braku seksu) to tez dodam że trzeba było sie zabezpieczać, ale niestety takiej nie ma. Przykro mi że straciłas dziecko- domyślam sie że jest ci ciężko, ale nie wyżywaj sie na każdym bo nic ci to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo
madziałka trzymaj się ! trzymam kciuki dla Ciebie i dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiesz cooo
kolejna madra ze skrzywiona ortografia.pisze sie marzy a nie mazy!!!ludzie gdzie wy do szkoly chodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama 1987
ja was tylko chcialam przestrzec dziewczyny ze dziecko to nie taka fajna sprawa dla tak mlodej dziewczyny jak ja!! ponioslam kare za swoja glupote teraz bede zalowac do konca zycia, nie usune, urodze, ale zostawie w szpitalu moze ktos adoptuje. Jestem zbyt mloda i piekna zeby marnowac swoje mlode zycie na pieluchy i kupy mam 20 lat dopiero!!!! Dziewczyny uwzajcie na to co robicie!!! Bachor zmienia swiat o 360 stopni i musisz sie poswiecic dla niego w 1000%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjdfhak
przeciez to marna prowokacja starej 30 letniej szlory ktora nie ma dziecka i zazdrosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto
jak możesz dziecko nazywać bachorem ty głupia krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zastanowilas sie 2 razy nad ta decyzja !!!! Bo mozesz miec poczucie winy do konca zycia ,ze zostawilas w szpitalu !!! A chlopak tez chce zebys zostawila???? Rodzice CI nie pomoga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myśle
ze to prowokacja...szkoda gadac i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
18 lat jak urodziłam i nie narzekałam. zastanów się po co żyjesz, zanim takie bzdury zaczniesz pisać!! imprezy?? ile są warte?? dla mnie niewiele i choć teraz ( po 4 latach ) moge sobie na nie pozwalać rregularnie to zwyczajnie nie mam na to szczególnej ochoty. W życiu liczą się inne rzeczy. zawsze trzeba z czegoś rezygnować, żeby osiągnąć inną ( większą ) korzyść. Mogłabym się tu rozpisywać na ten temat i zrobiłabym to gdyby nie fakt, że Twoja historia to tylko prowokacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
DO MADZIAŁKI w tym co napisałaś widać właśnie poziom twojej "inteligencji",takt,współczucie,"KOBIECOŚĆ"!!!!aż żal mi ciebie.Jedynym twoim argumentem jest wypominanie moich byków i moja zagrożona ciąża.Niestety troszke sie pomyliłaś w kwestii wyżywania się!Nie wyzywam na forum nikogo z powodu moich problemów z ciążą!Jestem przeciw aborcji,wyrzucaniu noworodków do śmietnika i wyzywania dzieci od"bękartów"TŁUMOKU!!!Będę gnoić panny,które na forum,gdzie kobiety rozpaczają po stracie dziecka,są zagrożone poronieniem lub nie mogą mieć dzieci wygłaszają ubolewanie nad swym złym losem bo nogi rozłożyła jak napisała koleżanka i zaszła niechcący w ciąże.100%antykoncepcja??proszę bardzo!zero seksu dla małolatów!nie wiedziała jakie mogą wyniknąć konsekwencje z uprawiania sexu!MŁODA MAMO jestem z tobą!!taka wredna jestem!!uważam,że jeśli miałabyś wyzywać swoje dziecko od bachorów,czuć do niego nienawiść to masz racje zostaw w szpitalu,pozwól by odebrano ci prawa i niech dzieciątkiem zajmą się ludzie którzy się już w życiu wyszaleli!DO MADZIALKI jesteś podłą,wredną małpą ale pomodle się byś to co napisała w moim kierunku nigdy nie obruciło się w twoją stronę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty kurwa madzialka tez nogi rozkladac wiec sie zamknij!! to jej sprawa z kim uprawia seks!! niedawno byl topic ze dziewczyna 10lat z facetem, ciaza i facet uciekl!! i tez powiesz ze przed kim nogi rozkladala?! juz jestes na drugim topicu gdzie wyzywasz sie na kims bo ty poronilas albo masz zagrozona ciaze!! ty kobieto idz sie poloz albo cos bo ci chyba nerwy nie sluza co?! to jest jej zdanie to sadzi na temat dzieciakow i tobie tak naprawde gowno do tego! i ja tez sie dopisze, dobrze ze masz ciaze zagrozona bo jestes glupia i wredna, troche oglady i szacunku dla innych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezeli zmienia
o stopni to raczej wszystko bedzie "po staremu" :P Mam nadzieje,ze kiedys ktos madry wychowa twoje dziecko bo takiej mamuski jak ty to nikomu nie zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak oddaj dziecko, może ktoś je pokocha i nie będzie nazywał bachorem, tu juz nawet nie chodzi o wiek tylko o podejście do sprawy, przecież są młodsze matki które kochają swoje dzieci, niedwano był program o tym jak czternastolatko urodziła dziecko a jej matka, wywłoka jedna oddała je do jakiegoś ośrodka pomimo że ta dziewczyna tak je kochała i się nim zajmowała, ale nie była pełnoletnia i nie mogła nic zrobić prawnie, teraz odwiedza to dziecko w ośrodku i powiedziała że z niego nie zrezygnuje madziałka, mam nadzieje że urodzisz zdrowego ślicznego dzidzusia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzie czy wy nie rozumiecie ze nie kazdy musi kochac dzieci? nie kazdy jest do tego stworzony!! to, ze wiekszosc kobiet kocha dzieci nie znaczy ze kazda musi to robic! niektore chca podrozowac, wyszalec sie, pracowac, czy to jest zle?? dla kogos to jest priorytetem, nie dziecko ale wam tak trudno to zrozumiec i od razu wyzywacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można komukolwiek życzyć poronienia i cieszyć się, że ktoś ma kłopoty z utrzymaniem ciąży, niezależnie od tego jaki jest i co mówi? macie patent na ocenianie człowieka i dobieranie kary, myślałam, że tym Ktoś inny się zajmuje was życie na pewno nauczy pokory takiego okrucieństwa w stosunku do drugiego człowieka los nie daruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×