Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podoba mi sie

seczkowska nie dosc ze spelnona to ma piekny dom

Polecane posty

Gość Steczkowska ma twarz do
wymiany, ale cialo swietne! Co do twarzy to nie wiem czemu szpeci sie tymi diamentami na rzesach czy co to jest - jej oczy wygladaja jak szparki, jakby ledwo mogla je otworzyc. Bardzo mi to przeszkadza w pozytywnym odbiorze jej "urody". Ostatnio w TzG podziwialam jej figure (choc sama mam podobna), natomiast b. mi "przeszkadzala" jej twarz. Maskowata i dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet majac 180
nie chce bzykac drugiego faceta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet majac 180
wystarczy mi, ze to mnie faceci bzykaja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmialam się
ojeje jetem zazdrosna bozia urody mi nie dala , ani pieniedzy tylko stac mnie na tani komuter to troche sie tu wyrzywam za nieudane zycie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurduplasta
wymień jedną ładną rzecz w jej twarzy, kiedy wszystko jest paskudne to pozostają jeszcze oczy, a w jej przypadku nawet to odpada bo ona zamiast oczu ma szparki. Stara sie robić na laskę, ale wychodzi jej karykatura. Kiedys miała jeszcze ładne włosy, teraz ma miotłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khf
W sumie masz rację, szkoda że nie wykonują przeszczepów twarzy, pewnie by sobie zrobiła, tak jak cycki. Wymienię jedną ładna rzecz: super mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna zakompleksiona
istotko , no coz tylko ona jest kims a ty nikim ...nie jest brzydka ma tylko duzy nos juz lepiej to niz nie miec nic ani urody ani szczescia i dziure w kieszeni, no coz pozostal ci tylko komp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Steczkowska ma bardzo brzydka twarz. Figure może ma i silikony tez ma. Ja też urodziłam dziecko i jestem jeszcze szczuplejsz od niej i mam ładna bużke. A ona, szkoda pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zazdrosnice z was i tyle.Ja uwazam ze ona ma bardzo interesujaca twarz, tak jak Agata Buzek.Ten nos dodaje jej tylko uroku.Przeciez nie moga wszytkie baby wygladac jak klasyczne blondynkiAle to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfgc
trudno nazwać ją ładną, w najlepszym wypadku atrakcyjna lub interesującą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny to jest jej mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna twarz to nie wszystko
wiele jest lalek z ktorych nic nie wynika , nie maja sexapilu ani tkz rasowej geby ! a takie kreca najbardziej.Lalki sa nudne i mdle liczy sie to cos no i oczywiscie super zgrabny tyleczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam wole byc przecietna
z super figura niz piekna z dluga plaska dupa i kaczymi nogami .... z twarza zawsze cocx zrobisz a nog krzywych nie zmienisz i nie wydluzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leska Tereska
To nie prawda co piszecie o Steczkowskiej!Widzialam ja pare razy na zywo na basenie hotelu Hyatt w Warszawie.Jest niewsysoka to prawda ale figure ma doskonala i ten nos na zywo wcale nie wyglada tak tragicznie jak w tv.Co do biustu to faktycznie na naturalny nie wyglada ale jej akurat pasuje.Moim skromnym zdaniem to interesujaca szczesliwa w zyciu kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdjfk
Osobiście najbardziej drazni mnie jej sztuczny sposób bycia. Kayah tez nie ma klasycznej urody, ale jest naturalna i nie kreuje sie na divę, ujmuje sposobem bycia, przez co naprawdę moze sie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figure moze i ma ladna....
ale ma tez 1,5 m w kapeluszu :O ... twarz nie za specjalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgljjgv
jak ktoś jest miły i sympatyczne tonawet kiedy jest szpetny wydaje sie ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traffka
bardzo ladne ma nogi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam ,że tzw.\"słowiańskie korzenie\" nie lubią ostrych rysów twarzy , uznając jedyny słuszny typ urody w blondwłosych , niebieskookich delikatnych osobach.\"Kozackie\" twarze uważamy wciąż za brzydkie i odpychające, pomimo kilkuletniego juz kosmopolityzmu. Czytając wasz topik nie śmiem się nie zgadzac z autorem tego artykułu. A może by tak odrobinę więcej otwartości i obiektywizmu moi drodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpizdzona maryla.
bardzo ladna kobieta. co prawda z tym nowym nosem taka malo wyrazna sie zrobila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpizdzona maryla.
wczesniej taka "rasowa" byla teraz...niczym sie nie wyroznia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuggc
dokładnie, nigdy nie była w moim typie, ale te ciemne długie włosy nawdawyały jej orientalnego charakteru, w ogóle twarz miała jakąs inną teraz zrobiła się njaka no i te dorysowane brwi. Była rasowa (nie ładna), interesująca, nic z tego nie zostało. Chyba szykuje sie na blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ladna jest co druga
chodzi o to cos ..czyli sexapil i tkz, rasowa suka ...wlasnie taka jest Steczkowska niby taka delikatna i ma slodki charakter ale tak naprawde to ma charakterek i to nie latwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczeń 65
szpetna gęba , silikon tu i tam,sztuczne wszystko ,ze taki przystojniak ją zechcial,choc figura wygląda odlotowo ,szkoda ze chirurg pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczeń 65
bo ja mam krzywy ryj , plaska dupe i zarabiam 1200 zeta stad moje kompleksy jescze mam odlezyny na ciele z powodu nie pokazywania sie publicznie gdyz spotykam sie z rykiem ludzi ...co to moze byc ? Czyzby ryli z zachwytu?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka bez kogutka
A co tu dywagować. Co miała do poprawienia, to pioprawiła-dupę, cycki, i co tam jeszcze. Brzydka jak baba jaga. Zgrabna, bo odwala ciężkie godziny na siłowni. Dlatego tak podskakiwała w ostatniej wersji tańca z gwiazdami. To miało być piękne, hehe, ja tez tak skaczę, jak mnie kotka capie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khbgdc
nic jej nie pomoże jest kurduplem i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×