Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie bede mial dziewczyny

nie bede mial nigdy dziewczyny bo.......

Polecane posty

Gość nie bede mial dziewczyny

nie umiec dac siebie drugiej osobie.... niestey jestem jedynakiem i egoistą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no normalnie nie wiem
mi jedynak powiedział ze nie jest egoistą i wogole jest otwarty bo przez to że nie ma rodzenstwa to wszytskim chcce sie dzielić z innymi :P ale foszy sie o wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem jedynakiem i bylam egoistka do kiedy nie spotkalam mojego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak głaz
ja dlatego, że nie mam żadnych uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej szukaj dobrej pracy jak będziesz miał kasę to na to jakaś poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem jedynaczką i jestem cholerną egoistką - więc zasadniczo masz chłopioe rację !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede mial dziewczyny
ja tez czuje ze nie mam czuc mam 26 lat i kiepsko z dziewczynami kazda zaczyna mnie denerwowac po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukulele
ja jestem jedynaczką i lubię się dzielić z innymi , ale cenię sobie niezależność i prywatność- normalnie znajomi twierdzą,że nie jestem "typowym jedynakiem" ;-) , ale to 10lat poza domem zrobiło swoje, mam 24 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
a ja bo jestem aspołecznym draniem. i do tego brzydkim. i ogólnie jestem beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
nie no, trochę słabo ale jakoś wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeehhh
ja jestem jedynaczką i mam chyba w związku z tym skumulowana w sobie chęc dawania siebie, bo moj chłopak ma ze mna jak w niebie...wiec nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
no tak, ale pozostało we mnie jakieś atawistyczna potrzeba bliskości. próbuje z tym walczyć ale różnie bywa jezeli chodzi o wynik tej walki. inaczej bym przecież nie wpisywał się w tego rodzaju tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co walczysz z tym? może popracuj nad swoim wnętrzem i się zmień na bardziej empatycznego...ja bym an Twoim miejscu odcięła się na jakis czas od znajomych i sama w sobie poszukała odowiedzi na własne problemy.....wsłuchaj się w siebie i przestań sie niszczyć od środka i unieszczęśliwiać na siłę Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
po co walcze? a trzeba przecież jakoś zyć a skoro nie jestem atrakcyjny dla kobiet to muszę nauczyć się radzić sobie bez nich. tertium non datur, jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ze
nie dosc ze mam malego penisa to jeszcze ksztaltem przypomina owoc pitangi , lewo jadro zwisa mi duzo nizej niz prawo , jak ja moglbym sie w ogole rozebrac przed jakas dziewczyna , przeciez zabilaby mnie smiechem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
jak wygląda owoc pitangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipemz
"to po co walczysz z tym? może popracuj nad swoim wnętrzem i się zmień na bardziej empatycznego" a co to da? Najpierw trzeba popracowac nad wygladem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
też masz penisa w kształcie owocu pitangi? :) to może mi powiesz jak ten owoc wygląda? jestem naprawdę ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×