Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

moje ulubione zdania wyczytane na kafe

Polecane posty

:) :p 1. \"Po co wchodzisz na ten topik jak nie masz nic do powiedzenia\"? (bo nie jestem jasnowidzem, muszę najpierw wejśc , aby przeczytać) :p 2. \"Zazdrościsz!\" (taaaa, jasne, bo jest czego) :O 3. \"Po co zaśmiecasz kafe takim idiotycznym topikiem?\" (i zabraknie nam mijesca do inteligentnych rozwazań o filozofii....) ;) 4. \"Czytaj ze zrozumieniem!\" ( to może najpierw skleć swoją wypowiedź tak, zeby szło ją zrozumieć) :) Przyznam się bez bicia, ze sama czasem używam nr 4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, ale jakoś nie zauwazyłam, aby robiły furore na kafe, to wszystko bardziej popularne sa topiki np. o dialogu z kasztanowymi ludzikami albo o amputacji glowy jaszczurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccc
Temat o ludzikach z kasztanów jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo Kopernika, wiadomo... Z lubością nurzam się w owej złej walucie i czerpię z niej korzyści emocjonalno-relaksacyjne. :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy szefa
gdzie temat o ludzikach z kastanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy szefa
np. kulki gejszy:P:classic_cool: tylko nawlecz na sznurek coby sie nie zapodzialy w czelusciach ciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uważaj lubisiu, bo kasztany zwłaszcza już podsuszone, przy przekuwaniu tracą swoja jednolitą strukturę - łatwo potem pękają. Myślę, że może to nieco utrudniać użytkowanie tej zabawki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem piękna i jestem jeszcze dziewicą, nikt się ze mną nie przyjaźni, bo wszyscy mi zazdroszczą urody\" (chodzi ooczywiście o dziewczyny) Te teksty lubię najbardziej..........są takie...............prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Energia....postaram sie uwazac:Dszczegolnie ze te\"czeluscie ciała\"sa bardzo wrazliwe:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×