Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listo7777

dzisiaj wysłałem jej list......

Polecane posty

Gość listo7777

wczoraj sie pokócilismy z mojej winy bo jej nie posłuchałem ona mowiła nie a ja sie nie zatrzymałem...jestesmy razem 5 miesiecy....po prostu moje rece powedrowały za daleko wtedy kiedy ona tego nie chciała a mnie poniosło..zle mi z tym....przeprosiłem ja za to.... pisze jej sms od rana z przeprosinami wczensiej dzwoniłem i ją przpraszałem za to ...ale ona nie odpisuje...:/... nie nawidze kiedy jest zła prze zemnie a tak sie stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffsfsfs
nie ma nic bardziej sexi od niepowstrzymanej namiętności mężczyzny dla kobiety która go kocha, i nic bardziej odstręczającego dla kobiety która tak naprawdę nie umie kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listo7777
miedzy nami jest b.dobrze...tylko wczoraj tak zrobilem bo nie mogłem sie powstrzymac tak mnie ona pociaga i ona wie o tym....tylko ze ona ma okres wiem ze ma dyskomfort ja głupek o tym zapomniałem..:/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listo7777
napisałem jej ze przepraszam ,ze czuje sie jak palant....ze mi zle z tym itd. zeby nie była zła.....ale nic nie odpisuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listo7777
nie wiem juz sam co teraz zorbic pisac dzwonic czy poczekac az sie sama pierwsza odezwie.....męcze się i zle mi z tym co sie tało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listo7777
nie moge nawt pracowac bo ciagle mysle o tym co sie stało...i o niej....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomożcie
no ale zmusiłeś ją do sexu??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listo7777
do niczego jej nie zmusiałem nie upawialismy sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie szczerze
dziwie czemu ma takiego focha... Dziewczyny czy foch to musi byc nieodlaczna czesc kobiecej natury!!! Darujcue sobie i zacznijcie normalnie rozmawiac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksofna30
droczy sie albo ma juz innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffsfsfs
spoko spoko, poudaje focha, skrzywdzoną i przejdzie jej jeszcze poprzepraszaj trochę, podkreślając to jak jest cudowna i jak jej pragniesz, i będzie git oraz super romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listo7777
tak....poprostu moje reka zeszął tam gdzie nie powinna (wtedy) tylko to :/.. ona wie ze zalezy mi na niej itd. .przepraszam od rana a i tak cisza...a ona ma trudny charakterek.. wiem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listo7777
włożyłem jej ręke zbyt głęboko i wepchnąłem jej tampon tak głęboko, że odkurzaczem trzeba było wysysać nie moja wina, lubie smak jej krwi podczas okresu :( a ona nie znosi kiedy to robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffsfsfs
Aha, to jeszcze zapewnij ją że jest dla ciebie atrakcyjna i pociągająca zawsze, przez okrągły miesiąc, także wówczas gdy się czuje gorzej, gdy jest niedysponowana. Bo wiesz... może się wstydzi i myśli że ty żałujesz że ją dotknąłeś... I takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffsfsfs
o, pozdrawiam pierwszego zauważonego przeze mnie w tym tygodniu podszywacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że miała prawo się wkurzyć. Dla wielu kobiet miesiączka jest czasem, w którym po prostu nie lubią byc dotykane i partner powinien to bezwzględnie uszanować i opanować swoje żądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×