Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skąd oni się biorą

Czemu dla niektórych facetów aż tak ważna jest przeszłość seksualna kobiety?

Polecane posty

więc naprawdę najlepsza dla ciebie będzie dziewica, przynajmniej jej sie za to nie dostanie, że spała z kimś kiedyś.Ja jako kobieta wolę tych doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 22*
a czy przeszłość kobiety czy mężczyzny ma naprawdę tak wielkie znaczenie dla was ja przyznam sie ze mam 22 lata już niestety i nadal jestem dziewicą i czasami chciałabym już mieć to za sobą ale z drugiej strony nie chce tego zrobić z byle kim ale coraz bardziej obawiam sie ze zostanę nią do końca życia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo tylko to im zostało
Dla mnie jako prawiczka ma znaczenie. 2-3 bym przebołał (oczywiście z miłości, a nie jakieś tam przygody), jak więcej miała to już do mnie po prostu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja 22*------>>> dlaczego uwazasz, że mając 22 lata \"niestety jesteś dziewicą\" ? Ja byłam dziewicą 25 lat i wcale nie uważam, że robiłam źle....Sądziłam, że nie znalazłam jeszcze faceta, któremu mogłabym zaufać i tyle. Czy gdzieś jest określony wiek utraty cnoty??? Każdy odpowiada za siebie i przed sobą, o tym warto pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 22*
makijaja to niestety tyczy sie wieku chodziło mi że niestety mam już 22 lata a to ze jestem jeszcze dziewica jest osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00010111
Ja nie wiem dlaczego kobiety chwalą się w internecie ilu to facetów miały, ale przed potencjalnym kandydatem na męża miałyby kłamać. Jeżeli ja nie miałem żadnej kobiety powiem to, ponieważ jak tu jedna z Was wspomniała, że woli doświadczonych panów. Dzieki temu nie będzie musiała sobie mną głowy zawracać. Ja nie wiem dlaczego się wstydzicie, jeżeli jesteście takie wyzwolone to nie róbcie z siebie moherów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 00010111
Popieram cię! Niech kobiety piją piwo, które naważyły i liczą się z tym, że ktoś ich może nie chcieć za ich przeszłość seksualną (czasem nawet o jednego partnera za dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 00010111
Popieram cię! Niech kobiety piją piwo, które naważyły i liczą się z tym, że ktoś ich może nie chcieć za ich przeszłość seksualną (czasem nawet o jednego partnera za dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×