Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skąd oni się biorą

Czemu dla niektórych facetów aż tak ważna jest przeszłość seksualna kobiety?

Polecane posty

Gość Skąd oni się biorą

Przecież powinni się cieszyć, że to z nimi kobieta jest teraz i ich kocha. Czemu przeszkadza im, ze kobieta miała wielu partnerów? Czy to takie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłatna karta kredytowa
Jak facet kocha to jest zazdrosny o innych partnerów (byłych, aktualnych lub przyszłych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Mi np. przeszkadza jak kobieta się puszczała w przeszłości i miała wielu partnerów. I nie o to chodzi, że chcę być pierwszy, tylko, że nie nie chcę mieć kurwy co się szmaciła i nie szanowała. Nie lubię zbrukanych, przechodzonych kobiet po przejściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazzz
mozna byc idealista ale ludzie przewaznie nie zmieniaja sie diametralnie jezeli ktos ma sklonnosci do lekkigo prowadzenia sie to mozna podejrzewac ze tak mu zostanie i wyjdzie to z niego w sprzyjajacych okalicznosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, ze przeszkadza tylko tym ktorzy nie wiedza czego chca w zyciu i nie mysla o stalych zwiazkach, facet ktory wie czego chce nie pyta o to, bo przeszlosc kazdy z nas mial inna i kazdy cos ma na swoim koncie no chyba ze szukaja dziewicy to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patataj
no i dlatego kobieta nie powinna sie przyznawac do swojej sexualnej przeszlosci no nie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Mi np. przeszkadza jak kobieta się puszczała w przeszłości i miała wielu partnerów. I nie o to chodzi, że chcę być pierwszy, tylko, że nie nie chcę mieć kurwy co się szmaciła i nie szanowała. Nie lubię zbrukanych, przechodzonych kobiet po przejściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Ja cenię sobie normalne, porządne kobiety, a nie jakieś szmaty co spały z 10 facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli nawet poznasz taka zbrukana jak napisales to myslisz ze sie przyzna? jak sie zakochasz to i tak bedziesz kolejnym ktory ja bzyka wiec po co takie glupie pytania. ty jak przelecisz nascie lasek to sie przyznasz? NAPEWNO NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.chce być tym pierwszym 2.jest zazdrosny o tych byłych 3.nie może znieść myśli, że będzie być może porównywany do jakiegoś innego 4.dziewicę mógł sobie znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu-miu-miu
DO TAKIEGO SOBIE CHLOPA A ty z iloma spales ? Tylko nie mow, ze z wiecej niz 10-cioma. Bo bedziesz sie musial przyznac, ze jestes "przechodzona, zbrukana szmata" a do tego "ku.wa" ...................ups !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Jestem porządnym facetem i uważam, że zasługuję na kogoś lepszego niż kobieta, która miała wielu partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba musisz jednak znalesc dziewice tylko nie wiem co bedziesz z nia robil bo kobiety ktore mialy kilku partnerow przynajmniej maja pojecie jak sie zabrac do pewnych rzeczy, a moze masz kompleksy i jak wczesniej ktos wspomnial ze boisz sie porownania? ech ci faceci sami nie wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle..
kazdy ma prawo nie akceptowac pewnych zachowań:o jezeli komus przeszkadza ze kobieta miala wielu partnerow to ma pełne prawo sie z nia nie zadawac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Ja rozumiem, że kobieta mogła tych partnerów mieć 2-3, ale jak więcej to ja dziękuję. Po prostu nie chcę dziwki, a dziewicy też nie szukam. I mogła mieć tych partnerów kilku, a gówno w łóżku umie, bo to mogły być jednorazowe numerki w kiblu, albo jednonocne przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja juz odpuszczam ty tu jestes jak widze ekspertem powodzenia w poszukiwaniu NIE dzi...ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
A jak np. kobieta jest byłą prostytutką? Też mam to akceptować? Nie zapominaj, ze dla facetów też ważne są duma, honor i ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty popadasz ze skrajnosci w skrajnosc az taki masz z tym problem? czy poprostu miales juz prostytutke i ucierpialo twoje ego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Mam 22 lata, dziewczyna w moim wieku albo młodsza jeśli miała wielu partnerów to jest puszczalska. Porządna kobieta w moim wieku po prostu nie miałaby jak mieć wielu facetów w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takiego sobie chłopa a na jakiej zasadzie określasz która kobieta była by dobrą partnerką dla ciebie? A czy ta co miała np 5 facetów to już jest wg. ciebie K....rwą, czy tyle to jeszcze miec można by nie zostać określoną takim mianem. A 6 ? Uhuhuhu To już na bank dz....ka Bardzo mnie to intryguje. Wyraź swą opinię, bo masz ciekawą teorię zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że przeszłość kobiety, to JEJ sprawa, a partner NIE POWINIEN o to pytać! Ona jego zresztą też nie. Są ze sobą tu i teraz i to powinno być dla nich ważne. Przeszłości i tak już nie zmienią, więc po co do niej wracać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Nie miałem prostytuki, ale zdarzało mi się spotykać z kobietą, która specjalnie cnotliwa nie była... Może przez te ucierpiałem, sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
A ja muszę wiedzieć ile kobieta miała partnerów, bo muszę wiedzieć czy opłaca mi się z nią wiązać. Nie chcę kota w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trzeba bylo tak odrazu ze zostales zraniony anie robisz tu zamet i twierdzisz ze wszystkie co mialy wiecej niz 2 to dziwki. pomysl zanim cos napiszesz ty tez sa kobiety i pewnie duzo starsze od ciebie i wiecej maja oleju w glowie bo tobie chyba jeszcze brakuje bez obrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żonę to każdy z was, mężczyzn, szuka sobie porządnej kobiety, ale zanim się ożeni, to chciałby poużywać.....a na tych porządnych by nie poużywał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam trzech. W jakim przedziale więc jestem?Nie ma co ze mną gadać, bo aż trzech facetów mnie przeleciało, co?A może byś się przyznał z iloma kobietami ty spałeś, jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chłopa----->>Ciekawe, a jak któraś miała przed Tobą 15 facetów, a tobie powie, że jednego? Co wtedy? \"Znaleźć ślad mężczyzny w kobiecie, to jak igłęw stogu siana....\"pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie chłop
Nie spałem z żadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazzz
drogie panie o co ten krzyk zycie to sztuka wyboru albo sie uzywa na calego albo sie jest traktowany jako czysty i cnotliwy nie mozna jednoczesnie zjesc ciastka i go zachowac i nie ma sie co obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×