Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NATA 79

!!! Pytanko

Polecane posty

Wlasnie jestem w trakcie pakowania walizek i mam puszki z cukierkami czy moge je wlozyc do bagazu podrecznego ? Z gory dzieki za pomoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez :( nawet leciec mi sie nie chce wolalabym byc juz na miejscu :(Tym bardziej,ze na lotnisko mam dobre 2 h drogi i w PL z lotniska do rodziny ok 2 h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie...ja w takim razie nie narzekam.. W Anglii 40min a w Polsce tylko 10minutek... W kazdym badz razie..Milej podrozy i pobytu w Ojczyznie.. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz juz kg
mnie to zawsze ciezko zmiescic sie w 20 a raynair ma tylko 15 na rejestrowany wiec juz w ogole porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z tymi kg to masakra lecimy raynairem i tylko 15kg i mamy jeden glowny tylko wykupiony i jedna walizka w druga to juz ciezar i prawie nic w srodku. Dlatego te cukierki w puszce chcialabym do podrecznego bo mozemy wziac 3 :) Lece z mezem i 2 dzieci w tym niemowle :O Jestem juz zdenerwowana a lecimy jutro. Z PL bedzie lepiej bo 3 glowne i 3 podreczne,ale podejrzewam,ze i tak i tak bedzie problemznajac zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie straszycie juz tym pakowaniem? ja lece za dwa tygodnie a juz sie zastanawiam jak sie pomiescic z tym ze glowne bagaze mamy dwa do podrecznego miejsce zajmie laptop i aparat ciuchow chetnie zabralabym pol szafy ;) sa rzeczy ktorcyh absolutnie nie nalezy miec w podrecznym bagazu??? oprocz tych wiadomych typu noze , widelce itp ;) cos mi sie o uszy obilo ze po ostatnich zamachach cos jeszcze doszlo do listy zabronionych-plynne rzeczy? co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna miec w bagazu podrecznym plynow o pojemnosci powyzej 100ml. kolega lecial z Londynu do W-wy w sierpniu i mu wyrzucili z podrecznego szampon, paste do zebow (?) i pianke do golenia :(. napoje, nawet woda, tez odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napiszcie czy na Stansted juz po odprawie czy jest tam sklep bezclowy bo musze dla maluszka wode kupic bo ostatnio w samolocie podali mi,ale lodowata 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata jest mnostwo sklepow....z kupnem nie bedzie problemu ...zareczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiiiiii
ja z powodu bagazu jade niedlugo autobusem... ludzie ratujcie autobusemmmmm ale juz to przemyslalam i za zadne skarby nie zmieszcze sie w 20 kg bo wracam na stale do PL ale jak pomysle o podrozy to juz mam mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie lepiej
sam bagaz wyslac w autokarze a samemu poleciec ? przeciez tak wielu ludzi robi ze podaja paczki nawet na dworcu i pozniej w miejsu docelowym ktos sie po nia zglasza. Nie wiem ile sie placi ale jestem pewna ze nie az tyle zeby sie meczyc 24 h w autokarze... ja zrobilam raz ten blad ze wsiadlam w autokar do Edynburga z przesiadka w Londynie i nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×