Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka09

zuzia

Polecane posty

Gość Kaśka09

Zuzia i moj cyc :P jak wam sie podoba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia jest sliczna ale nie rozumiem celu tego ekshibicjonizmu:O chcialas kogos zbulwersowac? obrzydzic? upokorzyc siebie? podjarac jakiegos zboczenca? pochwalic sie ze karmisz cyckiem? ze masz rozstepy? naprawde dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka09
Dalam bez powodu, ot tak. Jak kogos obrzydzilam do przepraszam baaaardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu to macierzynskie forum więc co jest obrzydliwego w dziecku przyssanym do piersi mamy ? dla mnie urocze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka09
acha dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również Zuzia :) ale nie róbmy z widoku nagiej piersi kotrowersji ...tym bardziej na forum maxcierzynskim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka09
haha tez dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a kim Ty przepraszam jestes zeby mnie przywolywac do porzadku? uwazasz sie za autorytet? Proponuje uzywac takiego tonu wypowiedzi w stos do swoich dzieci ewentualnie meza;):P mam prawo zadac pytanie, dziewczyna umiescila tu link do zdjecia wg mnie bardzo osobistego.. po co- pytam w takim razie.. kaska mnie tylko ciekawi w jakim celu to zrobilas.. ja np jak zamiescilam zdjecie corki to po to zeby sie nia pochwalic.. nie mowie o zdjeciu ze jest niesmaczne- bo pewnie dla Twojego meza i dla Ciebie zdjecie jest piekne.. ale o samym fakcie zamieszczenia czegos tak osobistego na forum.. to jest niesmaczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to proponuje by na forum o ciazy i macierzynstwie pokazywac foty najkorzystniejszych pozycji - z noz sie komus przyda.. kto sie stara i chce szybko zrobic dzidziusia:P:P albo poogladajmy sobie pozszywane krocza::P obnazanie swojej prywatnosci i tak intymnych chwil z zycia... hmm.. zenujace i smutne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, a nie prościej było napisać że nie gustujesz w kobiecych sutkach zassanych przez Małe Urocze Smoki :) ;) Pozdrawiam Zuzie, Mamę Zuzi i Cyca ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa.... nie mam zamiaru Ciebie przywoływać do porządku .... Jesteś bardzo agresywna wiesz ? Kilka razy zgadzałam się z Twoim zdaniem ...i wtedy byłam cacy .... teraz nie ...bo mam odwrotne ....więcej obiektywizmu-->uupss sorry nie pouczam 🖐️ \"...chcialas kogos zbulwersowac? obrzydzic? upokorzyc siebie? podjarac jakiegos zboczenca? pochwalic sie ze karmisz cyckiem? ze masz rozstepy?...\" to co tu napisałas jest niesmaczne .... pojechałaś Ją jak łysego konia ...dalej tego nie widzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka09
Kolorowa nie porownuj cyska do pozszywanego krocza :/ to dopiero jest niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mi powie
ten zjeb kolorowa jak diabli znowu tak przezywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka09
Faith-usmialam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa - wiec jako pomysłodawczyni powinnaś byćpierwsza :p :p ;) ŻART ofsiur ;) (PS. Też czekasz na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no proszę Cię .... Dziecko ssające pierś a zszyte krocze ?? :O Popadasz w skrajność.... Czy mogę zapytać czy karmisz/karmiłas piersią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka09
chanah dzieki za pozdrowienia, przekaze Zuzi i mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ! Zdjęcia są fajne a rodzinkę masz super ! Tak trzyamc pozrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - to co do mnie napisalas zabrzmialo dosc dziwnie.. nie chce mi sie klocic i szczerze powiem- nie pamietam kiedy bylas cacy, kiedy mi przytakiwalas a kiedy nie.. dla mnie sprawa jest prosta- weszlam w temat, otworzylam link i pierwsze co mi sie nasunelo na mysl topytanie kto i w jakim celu umieszcza takie zdjecie w internecie..i jeszcze daje linka na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj tu nie chodzi o to ,że nie można wyrazic swojego zdania ... ale czy koniecznie trzeba to okrasić takimi epitetami ?? więcej taktu ...jesteśmy matkami .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmie piersia, nie znaczy to ze przy ludziach potrafie odpiac guziki bluzki, wyjac cyca i karmic jak nawiedzona matka polka:P i mimo ze uwazam karmienie piersia za cos naprawde fajnego.. nie mam potrzeby obnazania sie przed obcymi ludzmi w necie.. krocza zszytego nie pokaze bo mialam cc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mi powie
ja pierdole kolorowa to nie pokazuj i nie powtarzaj juz tak tego bo jestes nudna. po niekotrych wypowiedziach mozna stweirdzic ze jestes niedojrzala a twoje dziecko to WPADKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...chcialas kogos zbulwersowac? obrzydzic? upokorzyc siebie? podjarac jakiegos zboczenca? pochwalic sie ze karmisz cyckiem? ze masz rozstepy?...\" może nie epitety ale mogłaś sobie darować ... zresztą ...Twoja rzecz. skoro tak się \"zbrzydziłas\"to po co oglądałąs tak wnikkliwie ,że nawet rozstępów się dopoatrzyłaś ....?...( pyt.retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie trzeba sie wnikliwie przygladac zeby zobaczyc rozstepy:P:P a moze jestem tak bystra?;):P dobra- gadka bez sensu... ja nadal jestem ciekawa czym kieruje sie osoba ktora zamieszcza taki intymny obrazek w necie i tak chetnie pokazuje swoja prywatnosc obcym ludziom:P:P no chyba ciekawa byc moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie obrzydziło :o pierś nabrzmiała od mleka, pełna rozstępów nie jest widokiem estetycznym. przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×