Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kika 27

Czy skladacie podania nawet jesli nikogo nie szukaja?

Polecane posty

Chce zmienic prace i zastanawiam sie czy moge sie przejsc po firmach i zostawic moje CV nawet jesli w danej firmie w tej chwili nkogo nie szukaja? Czy list motywayjny tez zostawic czy tylko CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstanz
To dobry pomysł. Nawet jeśli w chwili obecnej nikogo nie szukają to nigdy nie wiadomo kiedy zaczną. A tak będzie juz u nich leżało twoje podanie do rozważenia. Myślę,że samo cv wystarczy ale razem z listem motywacyjnym też może byc. Ja też roznosiłam po różnych hotelach i restauracjach,w których nie było żadnej informacji o rekrutacji. Spróbuj. Nic nie tracisz a możesz zyskac. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina31
akurat:wyrzuca i tyle ja skladalam i nie odezwal sie nikt przez dwa lata-w miedzyczasie znalazlam prace przez urzad pracy a z tych miejsc gdzie skladalam bez ogloszen zero odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak szukalam stazu - sama zanosilam podania do urzedow, po tygodniu zadzwonili z pewnego urzedu i mam satz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 30 lat
Nie, skladalam tylko tam gdzie byla oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannanana
na staz to przyjmuja ale normalnej pracy tak l;atwo nie dostaniesz wyrzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenia
hej.ja skaładałam do wszystkich.gdzie sie tylko dało,i nie szukali nikogo do pracy....jest prawdopodobienstwo ze wyrzuca ,ale w pewnej firmie mojego nie wyrzucili...odezwali sie po 2 miesiacach ,czy byłabym zainteresowana je4szcze...fakt odmówiłam, bo juz pracowałam...ale sie odezwali.. rozdawaj wszędzie,co Ci szkodzi ja zawsze zostawiałam z listem motywacyjnym:):) powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja składam CV nawet wtedy jak nie ma ogłoszenia. Szukam pracy i wykorzystuję wszystkie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im więcej złożysz podani i cv
tym większe szanse że ktos się odezwie. pewnie że roznoś, ja zaniosłam wszędzie gdzie się dało. podania chowają do teczki a gdy kogoś potrzebują to najpierw wertują teczkę a potem dopiero np.szukają przez ogłoszenie. Tak przynajmniej było wszędzie gdzie ja składałam podania. Trochę inaczej jest w służbie cywilnej, tam składa się dopiero gdy mają zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedac na studiach tez tak szukalam pracy, wiec nie chodzi tylko o staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×