Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cala prawda o

W końcu ulga. W koncu tylko mój. Rozwodnik.

Polecane posty

Warto bylo czekac te 3 prawie 4 lata... w koncu zdobył sie na odwage i rozwodzi sie:) Nie zrozumcie mnie zlee... nie ja jestem powodem.. nie mieszkali razem juz 5 lat... tylko rodzina nalegala... Jednak marzenia sie spelniaja... a juz zaczynalam watpic.. od 2008 zaczynamy nowe zycie... :D Ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze odnajdze szczescie
a moze bol.Los zawsze płaci tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes poprostu głupia ... facet slubował komus miłosc i nie wywiazał sie z tego ... a ty naiwnie wierzysz ze ciebie bedzie traktował lepiej ;) daj mu troche czasu :) a tak przy okazji tez gardze wszystkimi które rozbijaja rodziny jak mozna sie cieszyc ze ktos sie rozwodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nietolerancja... i głupotą... z upzejmosci napisze tylko, ze przydałby sie kurs czytania ze zrozumieniem:) tyle ode mnie... mialam tlko napisac 1 post:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ślubują sobie miłość z różnych powodów, często nic z miłością wspólnego nie mających. \"nie ja jestem powodem.. nie mieszkali razem juz 5 lat.\" Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Bez uogólnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy rozwodzi się
czyli jeszcze sie nie rozwiódł? nie chwal dnia przed zachodem słońca, bo może okazać się , że stara miłość nie rdzewieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy rozwodzi sie-- tak pewnie masz racje... zaraz do niego zadzwonie i powiem, ze odchodze;) Uratowalas mi zycie:) ok juz mnie nie ma??:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy rozwodzi się
no i dobrze byś zrobiła, niepotrzebne te twoje złośliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie było mowy
o podziale majątku, więc nie szczerz się tak zawczasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę Wam szczęścia
wszystkim :) i jemu i Tobie i jego ex czasem trzeba mieć odwagę podjąć trudną decyzję i ruszyć dalej w świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P juz sie tam pochwalilam.. ale jakos nie czuje sie jak kochanka... Czuje sie jak matka jego dziecka.. i przyszla zona:) Matki zony i kochanki... wczoraj kolezanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :) życzę Wam wszystkiego dobrego... Sama też to przeszłam teraz jesteśmy małżeństwem już 3 rok i starmy się o nasze dzieciątko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile dzieci macie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... podział byl 5 czy 6 lat temu.. tylko rozwodu brakowalo.. Rzeczywiscie ex moze jeszcze miec mało... Ale hmm.. czy ja gdzies pisałam ze potrzebuje pomocy materialnej?? Mysle, ze wspolnymi silami damy rade postawic maly domek na przedmiesciach;) Jakos sobie radze:) Chyba nawet nie gorzej niz on:) A i jej zycze zeby w koncu soie kogos znalazla...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile dzieci macie
a z pierwszego małżeństwa nie ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze odnajdze szczescie
O matko!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jeszcze ługa droga przed Wami .. niestety, będą jeszcze bardzoooo ciezkie chwile, ale jak się kochacie to dacie radę :) i nawet nie odczujecie tego tak bardzo. Mój mąż zostawił wszystko nawet swoje rzeczy :) dorabialismy się wszystkiego, beż żadnej łaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umber moj tez mowi.. ze w najgorszym wypadku wezmie tylko polowe ... rowna... Podziwiam, ze podzieli sie drugi raz... (ja chyba walczylabym) Umber tyle juz razem przeszlismy... ze teraz moze byc juz tylo lepiej... naprawde... Bedze moze walka nerwy... na pewno... ale wszystko idzie kku lepszemu.. Nawet nastawil sie na rozwod z orzekaniem o winie.,.. jego oczywsicie .. chociaz nie tak do konca jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze odnajdze szczescie
Albo skoro w problemach małżeńskich zostawili swoją kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to prawda że nie byłas
powodem rozpadu jego małżeństwa to zycze ci szczęścia ... przeciewż każdy ma do tego prawo! Gdybym ja np. wiedziała,że mąż męczy się w związku ze mna to chyba sama zwróciłabym mu wolność ...rozne sa przypadki i sytuacje w zyciu!Jeśli jest wam razem dobrze i czujecie to samo - a może jego była ułożyła sobie życie na nowo i tez szczęśliwie- ...powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała prawda o... jeżeli obie strony chcą się rozstać to trzeba to zrobić jak naszybciej i jak najmniej bolesnie dla WSZYSTKICH. Bez świadków bez orzekania o winie bo to tylko rozjątrza rany, ja przeżyłam szaprapaniną moich rodziców rozwód trwał 4 lata i to bły najgorsze lata w moim życiu. Dlatego jeżeli mogę Wam coś doradzić to zróbcie wlasnie w ten sposób jak naj spokojniej, najszybciej, najmniej bolesnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wlansi tyle przez nia stracil nerwow, ze stwierdził zenie da sie c przystapi niemalzze na kazdy warunek... by miec ja w koncu zz glowy. :O tak casami bywa... z ta kbieta nie da sie czegokolwiek zalatwic po dobroci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze odnajdze szczescie
Podziału majatku po dobroci, jak rozumiem? Baba chce wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×