Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzislaw forumowy

Honor i Duma teraz jest chyba najwazniejsza ?

Polecane posty

Gość zdzislaw forumowy

Ile to znam par ktore sie rozpadly przez to..kazdy uwazal ze w klotni to on ma racje i druga strona powinna przepraszac....... faceci jeszcze czasami chowaja dume do kieszeni...ale u kobiet to dramat, skad to przeswiadczenie ze zawsze facet ma przepraszac pierwszy, walczyc itd ? Czym jest honor ze wygrywa z miloscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow rox
niech ludzie wiecej sluchaja kolezanek/kolegow, czytaja pierdow w stylu Cosmopolitan itd Teraz mamy spoleczenstwo nastawione na " Najpierw JA...potem reszta "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaw forumowy
ale czy to ma szanse sie zmienic ? Dodaj do tego ksiazki w stylu " Faceci kochaja zolzy" najglupsza ksiazka pod sloncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 letni zazdrosnik
i tak bylo u mnie w zwiazku, nieprzyznawal mi racji choc ja mialem.... "niech ludzie wiecej sluchaja kolezanek/kolegow" taak doradcy sie znalezli ew mozna cos pomoc ale nie namawiac..niech kazdy robi co uwaza a nie zdanie innych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
I prawie zawsze musi ustępować facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
pojęcie duma ( często fałszxywie pojeta) a pojecie honor nie są synonimami... Chciałbyś być z kobieta pozbawioną honoru? Po huj jej honor, wystarczy żeby szparę miała? :D Albo po diabła mu honor, wystarczy pełen portfel? Tak to ma w/g ciebie wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaree CHmuryy
wlasnie u facetow jest duma chyba wazniejsza niz u kobiet ... dla mnei to smieszne jak facet mowi ze podjal decyzje i mimo iz cierpi zdania nie zmiani ... mimo iz kocha zdania nie zmieni .. PFf smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zdzislaw forumowy => to o czym piszesz te kobiece fochy to nie honor, a "honorek". Normalne u stworzeń, które zamiast charakteru, mają charakterek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×