Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugomoj

niemowlaczek

Polecane posty

Gość niedlugomoj

witam Was mamcie mam pytanko dlaczego niemowlak nie moze spac na poduszce? czyli do lozeczka tylko kolderka tak? jaka kolderke kupic z czego zeby dzidzi bylo wygodnie? a jaki materac? w poradnikach pisza piankowy a podobno najlepszy kokosowo jakis tam pomozcie bo dzidzia niedlugo na swiecie a ja ciemna jestem... a jeszcze jedno moge uzywac tylko papmersow czy na noc zmieniac na tetre?? dziekuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sie udzielam na wszystkich topikach to zanim mnie ktos ochrzani to tu tez sie udziele :P wiec moja mała ma materacyk zwykly z gąbki i jak narazie jest ok. na poduszce na samym poczatku jej nie kladlam a teraz ja klade bo lubi miec wyzej pod glową. na samym poczatku wlozylam zwiniety koc pod materacyk i zrobil sie pewien kąt w łozeczku i tak spała ale teraz stwierdzilam ze dam jej poduszke :) za to nie spi pod kołderka bo ciagle sie pod nia ssówala- koldra strasznie ciezka jest. spi albo w spiworku albo pod kocykiem. ja uzywam tylko pampersow bo by mi sie nie chcialo prac :P zreszta mała na noc sika w 1 pieluche- na poczatku tez uzywalam pampersów ale ejsli chcesz to oczywiscie mozesz zakladac tetre. na samym poczatku mówia zeby na pampersa zakladac jeszcze tetre- tzw szerokie pieluchowanie, ale ja tego nie robilam a mala ma i tak bioderka w porzadku :P jesli pierwsze usg bioderek wyjdzie dobrze to mozna sobie szerokie pieluchowanie darować, ale jesli sa jakies odchylenia od normy to niestety musisz zakładać. to chyba tyle na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na dzidzie:) i tez ciekawa jestem wielu spraw-tak jak ty. np moja kolezanka synka kladla do spania w rozku(latem), na podusi dopiero od 4 czy 5 mies.jesli chodzi o pieluchowanie to ja zdecydowalam sie na tetre+pampersy. innej kolezanki z pracy synus mial cos z bioderkami podobno od pampersow i lekarz zalecil aby przynajmniej przez 2-3pierwsze miesiace uzywac tetry, pampers na noc i na wyjscie. ja mam zamiar tak robic, bez przesady nie pierzemy we frankach, wrzucisz do automatu i wyprane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×