Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ąć

PRALKA POLAR- dobry wybór?

Polecane posty

Ja mam 2.5 letnią Beko, i jestem zadowolona. Wybrałam Beko swiadomie, bo w porównaniu z podobnym Polarem i Samsungiem, była najbardziej energooszczèdna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda! Teraz a kiedyś to niebo a ziemia 10 lat temu było lepiej Poprzednia pralka moja to też polar i takich jaj niebło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac no tak 888 www.youtube.com/watch?v=Jm4IfGxN60M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tylko Polar Ekonomik. Wysiadła po 29 latach. Ani śladu rdzy. Raz miała wymieniany gumowy fartuch. Facet, który go wymieniał dziwił się czemu "ta pralka jest taka nowa". Przeżyła 3 przeprowadzki. Teraz nie wiem na jaką się zdecydować. Szczecinianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ie zachwycacie whirpoolem a polar odradzacie a nie wiecie z oni to robią w jednej fabryce. Bosch kiedyś super sprzęt na wysokim poziomie dziś szans taki sam jak inne. Zobaczycie ze ciagle wszędzie robią na niego promocje... To nie to samo co kiedyś. Ja osobiście polecam za mała kasę indesit. Ja mam teściowa i mama tez. Wszystkie pierzemy prawie codziennie ja nawet kilka razy matka tez i jest to super wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam polara dobre 20 lat chodzi bez zarzutu i nie rdzewieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćio
Polar polski byl do 2002 r ostatnie modele polar pdt 485 pralek a potem lirpul robi do fzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba ! ale to było 20 lat temu kup teraz !? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pralkę POLAR już 17 lat,wymieniłam tylko kołnierz,chodzi bez zarzutu dalej.Lodówka Polaru chodzi u mnie już 19 lat.Prałam za granicą w pralce Boscha-nie dopierała dobrze.Nie wiem,moja pralka była składana we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sławek
Jeszcze kiedyś poleciłbym markę Polar bo sam mam od 1999 roku pralkę i lodówkę tej firmy użytkowane bez usterek Teraz,,,? hmm nie wiem gdzie i jak je robią,,, Co do innych marek to nie mam doświadczenia Myślę, że wszystko zależy od tego w jaki sposób i w jakich warunkach je eksploatujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!! Pralka po 2 latach nadaje się na złom ! Głośno chodzi i w ogóle jest do bani !! Syf konkretny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam pralki bosch maxx6 w niecałe 3 lata padł krzyżak bębna a wymiana na nowy to koszt 700 zł a co do pralek indesit to całkowita pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polar produkuje pralki na Slowacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona ma polara PDS585 z 1999r i nie chce się zepsuc.Ani odrobiny rdzy.Chodzi bez zadnych awarii. Żadna inna jej nie dorowna na dzień dzisiejszy.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku pralka Polar PTL 1021 D działała przez 7 lat i jest to sensacyjne ale prawdziwe . Nie pamiętam gdzie była wyprodukowana bo są filie zakładu . Byłem z niej zadowolony i szkoda ,że padła .Nowsze pralki i obecne podobno szybciej padają lub są kosztownie naprawialne co kończy się wizytą w sklepie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu kupiłem jednocześnie pralkę i lodówkę firmy polar. Modne wówczas było powiedzenie " co polskie to dobre" i żeby wspomagać nasze firmy. Dobrze że jestem tak zwaną złotą rączką. Z naprawami, a było ich mnóstwo (szczególny nacisk na słowo mnóstwo) nigdy więcej nie dam się nabrać podobnym hasłom. Psuły się też części już przez ze mnie wymienione.Dzisiaj powiedziałem dość. Wymieniam jedno i drugie na firmę samsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliśmy polara w prezencie ślubnym 1999r co prawda łożysko było wymienione że trzy razy ale teraz muszę kupić nową bo węże gumowe przy pompie już sparcialy i zaczyna cieknac jak na tę markę czwórka dzieci to już 17 rok jej prania aż szkoda wymieniać bo takiej pewno już nie kupię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można zapytać serwisu, który naprawia pralki jaka pralka jest najmniej awaryjna. Kiedy moja pralka wymagała naprawy i przyjechał mechanik z http://www.technikan.pl/naprawa-agd-warszawa.html zapytałam, czy pralka, którą mam zamiar kupić jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można by się zastanowić nad zakupem używanego polskiego Polara (nie Whirpool). Na serwisach typu OLX można je mieć za śmieszne pieniądze. Ja swoją PDH585 dostałem niesprawną za darmo od sąsiadki. Okazało się, że padło zabezpieczenie otwarcia drzwi (koszt części ok. 35 zł). Niestety, trzeba było też podmalować antykorozyjnie obudowę od wewnątrz, bo te pralki lubią rdzewieć wokół szuflady na proszek. Mimo wszystko uważam, że te kilka godzin pracy włożonej w antykorozyjną konserwację się opłaciły. Stare Polary są mało awaryjne i łatwe do naprawy a dostępność części wciąż jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zogi
Bosch oraz Hotpoint Ariston to najgorszy szajs jaki posiadałem wśród pralek. Najlepszą miałem Amica, a wcześniej Polar. Szwabskie firmy są teraz do kitu. Polacy produkują lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Państwo!Nie kupujcie Polaru pralki.Po dwóch latach padła a od początku zakupu bardzo głośno prała,odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×