Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna mycha

Uwierzycie ze przez 6 miesiecy po slubie mozna wcale nie uprawiac seksu?

Polecane posty

Gość czarna mycha

Kolezanka ktora 6 miesiecy temu wyszla za maz powiedziala mi ze od tamtej pory nigdy jeszcze nie kochala sie ze swoim mezem....Szok Uwierzycie w to ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiziana
to po co za niego wychodziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryczne gitary mialy
kiedys taka piosenke (w "Kilerze" byla): "Ona jest pedalem, wlasnie sie dowiedzialem, ze ona jeeeeest peeeeedalem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mycha
wiec zeby uscislic powiem ze nie mieli nigdy pelnego stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mycha
wychodzi na to ze facet ma tak male potrzeby ..... ale az tak male ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mycha
chodzi mi dokładnie o to, że jak się kochali to zawsze tylko w jedną "dziurkę", a nie we wszystkie. Uwierzycie? przez 6 miesięcy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobny
kurzyk na przepiadkach zalkowaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzymy. Dziewczyna jest nawet w bardzo komfortowej sytuacji, bo dostanie unieważnienie ślubu kościelnego (o ile taki brała) na 100%. Ja znam inny przypadek: mój były po ślubie poszedł ze swoją \"lasencją\" chyba 2 razy do łożka, od prawie roku ZERO seksu, a ona po pół roku od ślubu mówi mu, że \"ostatnio nic między nami nie było\" - OSTATNIO, czyli ładnych kilka miesięcy :D I jej to najwyraźniej nie przeszkadza. Do seksuologa jak nic. No ale nie wie, dziewucha, co traci :classic_cool: Albo po prostu niedobrani seksualnie, zdarza się nader często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tu gdzieś taki topik o kobietach, które kochają swoich mężów, mają nawet z nimi dzieci, ale brzydzą się (dosłownie) seksem z facetem, a wręcz jego dotykiem. To dopiero! Dla mnie kosmos całkowicie niezrozumiały. Powiem nawet więcej: uważam w takich przypadkach zdradę za rzecz poniekąd \"naturalną\" - dotyczy obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się chyba zdarza częściej niż by się mogło wydawać, bo daleko nie szukając, u mnie w rodzinie był taki przypadek. Kuzyn ożenił się z dziewczyną, wielka miłość i przez 2 lata zero normalnego współżycia:o Bo dziewczyna nie potrafiła się zmusić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w ogóle nic nie rozumiem. Nawet tego, że dla kobiet najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa - bez seksu. Chyba, że ktoś \"umawia się\" na takie życie, nie wiem, jak to się dokładnie nazywa, chyba białe małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj problem wynika chyba z obydwu stron. Chociaz ona by chciala i pragnie tego, on chyba tez ale chyba ma za niskie libido. Przynajmniej tak mi sie wydaje ze to wlasnie problem z facetem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala123
znam pare ktora pierwszy stosunek miala 3 lata po slubie, bo dziewczyna nie mogla sie rozluznic i "sie nie dalo". Tu moze pomoc tylko seksuolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus w linku powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×