Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to moj plan

26kg w 24 dni

Polecane posty

Gość to moj plan

sroda dieta jablkowa 1kg mniej czw pt plynna 3kg mniej sob niedz pon krakersowa 5kg mniej kolejne 8 dni 500kcla 4 kg mniej 5 dniowa 5kg mniej plynna 3 kg mniej krakersowa 5 kg mnie 26 kg w 24 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj plan
hehe co tam dla nas dziewczeta damy rade w nieclay miesiac z 75 mozemy mies niecale 50:D kto zaczyna ze mna ten maraton?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj plan
krakersowa to ja sobie tak nazwalam;P 1dzien sniadanie jablko grzanka kawa obiad 2 lyzki tunczyka grzanka kawa obiad piers z kurczaka szklanka warzyw 2 dzien sniadanie jajako na twardo grzanka pol banana kawa obiad pol filizanki twarozku 5krakersow kawa kolacja 2 parowki 2 marchewki 3 dzien sniadanie plaster zoltego sera 5 krakersow jablko kawa obiad jajko na twardo grzanka kawa kolacja 2 lyzki tunczyka o.5 filizanki burakow filizanka kalafiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj plan
a moze jadnak ktos chce sprowac planu opracowanego przeze mnie ?? bede z nim kazdego dia i bede kibicowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurny ten plan
poczytaj toche o metabolizmie , zniszczysz sobie ogranizm , wpedzisz sie w depresje itd. Nie ma szans by tye schudnac. potrzeba diety i ruchu. bo jezeli obnizysz sobie kalorie tylko i bedziesz jadla malo to organizm sie do tego przyzwyczaji dosyc szybko. poczytaj najlepiej na www.sfd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdury piszecie - niech sprobuje, jesli sie uda dotrawac do konca to niech napisze jaki efekt. najwyzej za miesiac bedzie wazyla 86; i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a później...
w 10 dni 30 kg więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dziewczyno jestes glupia
w zyciu tyle nie schudniesz. Góra mowie góra! 8-10 kg nie wiecej..... Nawet na glodowce tyle sie nie schudnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Pierwsze kilogramy spadną szybciutko, ale potem będzie zastój. Im drastyczniejsza dieta tym trudniej przełamać zastój. Zresztą sama zobaczysz, że nie stracisz tych 3 kilo w 2 dni, a tym bardziej kolejnych 5 kg w 3 dni. O takich rekordach marzy tutaj większość kobiet i większość nie potrafi wyjść z nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na logiczne myslenie 3 kg w 2 dni?? 3*7000(bo tyle kcal musisz spalic zeby pozbyc sie 1kg) 21000... powiedz mi jak chcesz spalic tyle kcal zalozmy ze nic nie zjesz tego dnia a twoje zapotrzebowanie to 2000 kcal dziennie (przecietnie) co daje nam 19000 kcal aby lepiej ci to zobrazowac wchodzenie po schodach 600 minut to ok 5000 kcal bieganie 600 minut ok 6000 kcal jazda na rowerze 600 min 5000 kcal to jest razem \"tylko 1600\" nawet nie to 1900 jesli podliczy sie minuty ktore bys potrzebowala do wykonania tych 3 cwiczen i zamieni na godziny to wychodzi ich tylko 30.....(godzin) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Tyle że te 7000 kac lori łatwiej spalić kiedy metabolizm działa normalnie, a nie przestawia się w tryb ratowania każdej kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie
nie mam zamaru stosowac takiej diety ale zalezy mi na zgubieniu 15 kg w 2 miesiace czy to realne i jak??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, teoretycznie 3 kilo w dwa dni jest mowliwe. jak przed weselem kuzynka odkrylam ze zwezona sukienka jest ciasna bo okazalo sie, ze zbliza sie okres. pani w aptece dala mi urosept i rzeczywiscie, zeszlo ok. 2-3 litru wody, do tego dieta tylko warzywa i owoce, sero soli. oczywiscie wszytko wrocilo zaraz po weselu ale sukienka jakos sie dopiela. co by tu jednak nie mowic, interesuje mnie jak radzi sobie autorka topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj plan
jestem w koncu na miom topiku chcialyscie wiedziec jak sobie radze a wiec jest piatek czyli dieta plynna za mna poranna kawa i szklanka bulionu zaraz lece do sklepu po maslance niestety nie moge was zaspokoic ile kg ubylo bo chce sie zawazyc dopiero po zakonczeniu naradzie nie widze duzoej roznicy no to 3 dzien czyli stracilam wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj plan
kg pewnie zlecialy nie wiem bo nie cche sie wazyc ale w pasie narazie nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felimena
króliczek 26 cos widzę iż w każdym temacie sie wypowiadasz i polecasz tą swoją dietę. Powiedz o niej cos więcej bo na tej stronie jest mnóstwo diet- która taka rewelacyjna? a może to tylko reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×