Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinak

Internet +Kablówka a telefon stacjonarny

Polecane posty

Pytam Was kochani o taką sprawę. Nie bardzo się znam na tym więc opiszę jak to wygląda. Mam trzy usługi w jednej Firmie. I teraz tak: Internet +kablówka idzie przez jeden modem i taką białą skrzyneczkę w kształcie trójkąta. Za te dwie usługi otrzymuję odzielny rachunek, gdzie jest inne konto wpłat i inny numer klienta. Rachunki są płacone bez opoznień. Telefon mam z ściany, czyli nie przez ten sam kabelek co Internet i kablówka i tu mam inne konto na właty faktur i inny numer klienta mimo, że nazwisko i adres jest na obu umowach mój. Teraz pytanie: Zadłuzony mam telefon. Spłacam zaległośc ratalnie. Wiem, ze za kilka dni nastąpi blokada telefonu. Czy w tej sytuacji opłacana kablowka i internet zostanie mi również odłączona? Czy nie? Są to jak wspomniałam i dwie umowy i dwa konta wpłat, mimo tej samej Firmy. Proszę o odpowiedzi. Acha dodam, że kiedyś miałam awarię internetu i kablówki to telefon działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak oddzielne to chyba
blokadka będzie tylko na telefon....tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwweeeee
chyba jednak tylko tel. ci odlącza placisz przecież oddzielne rachunki za kabel i net wiec nie powinni, bo to bylo by nieuczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska36
kurde dziewczyno czemu codziennie zadajesz na tym forum te same pytania???? idz do kablowki i sie dowiesz glupota nie ma granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to wszytsko
jest odzielnie tzn. odzielnie masz telefon a oddzielnie kabel z netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz mi odłaczyli wsio
ale ja placiłam wszystko w pakiecie takim 3 w 1 a u ciebie nie wiem jak to będzie. Na logikę to tylko telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Sieć telewizji kablowej – w komputerze abonenta jest instalowany specjalny modem kablowy, którego zadaniem jest wyselekcjonowanie z dostarczanego sygnału danych dla komputera. Z kolei z drugiej strony kabla, czyli u operatora sieci telewizji kablowej, montowane jest urządzenie umożliwiające transmisje danych przez sieć telewizji kablowej oraz przyjmowanie danych wysyłanych przez abonentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimedia Polska maja tak...
Podłączenie usługi Multimedia Internet w mieszkaniu klienta nie niesie za sobą poważnych modyfikacji instalacji. W przypadku gdy mieszkanie wyposażone jest w gniazdko telewizji kablowej pracownik firmy montuje jedynie rozgałęźnik multimedialny i kabel koncentryczny podprowadzany jest w pobliże komputera. Tam ustawiony jest zewnętrzny modem kablowy, który poprzez kartę sieciową z wyjściem RJ 45 podłączany jest do komputera. W przypadku braku instalacji telewizji kablowej pracownicy Multimedia montują gniazdko we wskazanym przez klienta miejscu. W ramach instalacji usługi Multimedia Internet, pracownik firmy dokonuje konfiguracji usługi na komputerze klienta. Czyli telefon nie jest razem....ale nie wiem jak jest to np w TPSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×