Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świeżynkaXL

Jaki bank? -Pomóżcie!

Polecane posty

Gość świeżynkaXL

Ratunku! Zaczynam pierwszą pracę (narazie tylko na pół etatu) i powinnam mieć konto w banku, ale ja się na tym zupełnie nie znam. Jaki bank jest ok? żebym miała jak najmniej formanlości i mogła łatwo kasę wypłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznie łatwe
PKO BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie pko bp
polecam mbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaa
karta bankomatowa w mbanku to drogo kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azula
Tylko Toyota Bank! Dostaniesz tam na dzień dobry super warunki, ekstra token, dzięki któremu dostęp internetowy będzie bezpieczny. OPłaty minimalen, generlanie odsylam cię na ich stronę internetową - bardzo czytelną zresztą, gdzie wszystkie infromacje są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna
Ja też polecam Toyota Bank. Wejdź sobie na ich demo (demo.toyotabank.pl) i sama zobacz jakie jest proste w obsłudze. A kartę dostaniesz za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne propozycje w menu z boku ... Aha ... Bezopłatowe bankomaty to WBK generalnie, więc zależy gdzie mieszkasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_38
Ja jestem w Toyota Bank, przeniósł się tam także mój brat (zresztą to on znalazł ich ofertę). Są bardzo przyjaźni klientowi i mają dobre oprocentowanie. Poza tym, żeby założyć konto to nawet nie musisz z domu wychodzić, bo po dokumenty to kurier przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie o tym
ja mam w Lukas Banku :) też pracuję na pół etatu :) a ponieważ nie mam potrzeby robić żadnych przelewów, więc mam konto za które nic nie płacę :) płacę tylko 1zł miesięcznie za kartę Visa Electron :) chciałam mieć konto o jak najniższych kosztach i je mam :) a w internecie mogę sobie sprawdzać tylko jego stan, bo tak sobie zażyczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKO BP albo lepiej
samo Inteligo. Ewentualnie mBank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laswlas
Toyota Bank: prowadzenie konta 0 zł, przelewy 0 zł, karta 0 zł, do tego wysokie oprocentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to wlasnie jaaa
ale fajnie tez chce pol etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynkaXL
Kurczę, ale odzew! Dzięki, nie spodziewałam się. Strasznie dużo ludzi poleca ten Toyota Bank. Mnie on by do głowy nie przyszedł, po przyznaję, że wcześniej nawet nie słyszałam, że toyota to też bank. dla mnie to tylko samochody. Weszłam na ich stronę i z tego co zrozumiałam to tam mają jakies różne udogodnienia dla klientów. Może się zdecyduję na toyotabank, chociaz koło domu mam wbk z kolei, no ale przecież chyba przez internet też można wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzannowo
No ja tez pierwszy raz słyszę o Toyota Bank, ale skoro tak wychwalacie to weszłam na to demo i super, najbardziej podoba mi się ta opcja z koszykiem na przelewy i jednym hasłem do autoryzacji wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no raczej nie pospolita...
PKO :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi_masi
Ja mam konta w dwóch bankach. Jedno w PKO SA - średnio zadowolona jestem, a teraz też założyłam sobie w Toyota Bank, bo sobie poczytałam na różnych forach opinie, też weszłam na ich stronę i teraz mam tam konto oszczędnościowe, bo mają dobre oprocentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart999
Przez dwa lata miałem konto w mbanku - niby darmowe, ale za przelewy niezdefiniowane się płaci !sic! Od niedawna mam konto w Toyota Bank i nie płacę za przelewy, a trochę ich w miesiącu robię... to mi da w skali roku duże oszczędności... czyli zarabiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibababa345
Oferty banków skierowane do ludziw przedziale wiekowym 25 35 lat są generalnie bardzo podobne. To musi być przede wszystkim konto on-line, przelewy za darmo, karta kredytowa, no i oczywiście prowadzenie konta musi być tanie (0 zł lub grosze). Z największych mbank, inteligo, multibank (bardziej prestiżowy), lukas. Aha, zapomniałem o najważniejszym. Mianowicie, bezpieczeństwo naszych transakcji. Token (np. Toyota Bank) to już standard, hasła jednorazowe - przeszłość. Wybór należy do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jaa
tez sie wlacze bo jestem w odobnej sytuacji. tyle ze ten toyota bank to nie ma bankomatow u nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
a za używanie karty 240 zł rocznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
do bani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaiaiaiaiaaaaaaaaa
a co sądzicie moje drogie o BPH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedyyy
TOYOTA BEZNADZIEJA- za wypłatę gotówki 5 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednajedna
to który w konculepszy. pko czy toyota czy m? a co to jest intelligo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednajedna
kto odpowiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×