Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepoprawna romantyczka24

Moje marzenia....całkiem przyziemne

Polecane posty

Gość niepoprawna romantyczka24

chciałabym zebyscie napisali o swoich marzeniach....moze ja zaczne mam takie zwykłe marzenia....mam 24 lata i zaczynam marzyc o dzicku, mezku i zbudowaniu prawdziwego ciepłego domu. Jeszcze studiuje ale juz zaczynam o tym marzyc....chciałabym wreszcie spotkac faceta, ktory mnie szczerze pokocha bo mimo wmawiania mi ze miłosc nie istnieje a swiatem rzadza układy, wierze ze sa gdzies jeszcze mezczyzni, którzy potrfaia kochac i opiekowac sie rodzina...chciałabym rowniez zeby moje studia nie poszły na marne. Studiuje zaocznie i pracuje ale nie w zawodzie. Mam nadzieje ze w sumie 5 lat rezygnowania z wielu rzeczy ( bo płce za te studia) nie pójdzie na marne i ze znajde prace , która pozwoli mi na zycie na w miare godnym poziomie .... napiszcie jakie macie marzenia i ile macie lat :) warto marzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy sk..
Miałem podobne i się nie spełniły. 29 lat. Przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna romantyczka24
moze jestem naiwna ale trudno nie umiem sie zmienic na siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
chciałbym mieć motocykl i się na nim zabić...mam 25 lat właściwie taki najszybszy w połowie lat 80-tych GPZ900R wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy sk..
jak będziesz starsza to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna romantyczka24
moze a moze i nie przejdzie...nie wiem jak mi sie zycie ułozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ola
chcę podróżować, mieć dobrą hodowlę psów, jakiś niezły samochód, najlepiej terenowy, masę czasu na zabawę, pasje, rozrywki dużo kasy... jakoś spraw sercowych nigdy do marzeń nie zaliczałam i nie zaliczam marzy mi się niezależność finansowa i wolność robienia co chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenie jest teraz w tej chwili dość.. hmm potrzebuję dachu nad głową tam gdzie studiuję :( a ciężko jest, bardzo. potrzebuję ciszy. a z tych takich innych, potrzebuję spokoju i powrotu \"do normalności\", wyluzowania po prostu...bo i tak wierzę jeszcze, że reszta się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ola
nauzykaa - i tobie też 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna romantyczka24
albo nie mają czsu by marzyc lub są juz znuzeni czekaniem i nie mają nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja..hmm.. po mimo, ze robie mgr z administracji gospodarczej.. to marze o zawodzie psychoterapeuty:O .. moze kiedys..;) Ale jedno marzenie sie spelnilo.. bobasek i ukochany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna romantyczka24
moje marzenia sie nie spełniają , raczej jest wszystko na odwrot ale moze kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno wszystkie marzenia się spełniają tylko nie tak jakbyśmy chcieli i nie w tym czasie ;) ja mam nadzieję że wszystko się i Wam i mi spełni. uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×