Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja mam wazne pytanie

powinnam miec wyrzuty sumienia?

Polecane posty

Gość i ja mam wazne pytanie

bylam z facetem kilka lat, pierwszy seks itp rozstalismt sie mam 24 lata i tylko jednego partnera seksualnego bo uwarzam, ze jak seks to tylko z milosci ale... czy moge np spotykac sie z kims teraz i szybko isc do lozka? nie chce niczego na powaznie, chce odpoczac po bylym zwiazku... wczesniej bym nigdy w zyciu o tym nie pomyslala nie chce byc dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego powinnaś mieć wyrzuty symienia ? nie uważam tak ! bzykaj sie do woli puki jesteś wolna, w pewnum miejscu zorientujesz sie, że okresu brak, urosną Ci piersi a po jakimś czasie będzie Was dwoje :classic_cool: to będzie efekt bzykania sie bez zaplecza uczuciowego... BOŻE - skąd sie biorą takie debilki ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torgal12
Oczywiście że możesz. Zyjemy w 21 wieku, to normalne. Pozatym jeżeli poznasz kolesia z poza środowiska (tzn on nie zna twoich znajomych) i będzie to seks na jedna noc to nawet Cię nie zapamieta. I nie zrobi Ci opini dziwki. Chcesz się spotkać ? Jestem z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by nie tracic czasu najlepiej przetestowac goscia, a potem sie zobaczy, na cholere ci jakis dziewic, co mysli ze ma siusiaka, albo taki co nie zacznie a juz skonczy, mimo wszystko marne jest zycie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne pytanie
tak. brakowalo mi w tym zwiazku seksu- to fakt. ale chcialabym sie zakochac, zyc dla kogos... wiecie o co chodzi :o ale poznalam faceta-jest mily,uroczy,ciagle komplementuje, wiem, ze powaznego nic z tego nie bedzie...zastanawiam sie czys isc na calosc czy nie boje sie, ze bede miala wyrzuty sumienia i poczuje sie jak dziwka... :o poznej poznam TEGO WLASCIWEGO z ktorym bede chciala zalozyc rodzine i bede miala wyrzuty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne pytanie
nie jestem dziwka znajdz mi kobiete ktora w wielku 24 lat spala tylko z jednym :o bylam z nim 2.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne pytanie
jestes glupek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 24 lat nie spałam z żadnym, wiek i staż seksualny to żaden wyznacznik... :-0 Dziecko, idź lepiej poczytaj książki. Lub zajmij się czymś innym, pożytecznym. Jeśli już teraz masz wyrzuty sumienia, to co dopiero będzie później? :-0 Założysz tu topik w stylu \"czy jestem łatwa, skoro przespałam się bez zobowiązań?... ratunku, mam wyrzuty sumienia i nie wiem, czy słusznie... :-( \" Żałość i żenia. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawia Judyta
szukasz wśród obcych osób w internecie przyzwolenia na swoją seksualną swobodę albo wstrzemięźliwość? Zalezy od Ciebie, ja uważam, że należy się cenić i że seks bez uczuć smakuje jak sucha gimnastyka. I jest niezdrowy. Pozdrawiam. Judyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, że tak powiem. po pierwsze to głupie, że takie rozterki roztrząsasz na forum. nikt z nas nie wie co czujesz i jaka jesteś ani tym bardziej czy będziesz miała wyrzuty sumienia. ale ok. więc jeśli pytasz o zdanie to moje jest takie, że dopóki jesteś sama i nikogo nie ranisz to masz prawo robić co chcesz, kiedy chcesz i po czym będziesz się dobrze czuła. wszystko zależy od tego czego pragniesz i na co masz ochotę. i nie przejmowałabym się krzykiem zakompleksionych facetów, którzy od razu wyzywają Cię od dziwek. pozdrawiam i życzę dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - a czemu to seks bez uczuć jest nie zdrowy?? hehe seks jest jak najbardziej dobry na zdrowie psychiczne. no i trzeba być oczywiście odpowiedzialnym żeby go uprawiać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×