Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie okazuje

jak nie przesadzić z czułością

Polecane posty

Gość jak sie okazuje

w stosunku do swojego mężczyzny,nie chcialbym być zbyt miła nie może wiedzieć że mi bardzo zależy,ale z drugiej strony nie chcę byc zimna,to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawkuj emocje- przesada w żadna strone nie jest wskazana, poczytaj sobie komicznego - to jest facet...Twój jest taki sam, więc nie bądź zbytnio wylewna:D całusek na dzień dobry, sex i na do widzenia, żadnego głaskania, tulenia bo spitoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie okazuje
bez głaskania? nie seksimy sie póki co ale uwielbiamy przytulać i głaskać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie okazuje
bez głaskania? nie seksimy sie póki co ale uwielbiamy przytulać i głaskać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie okazuje
oj głaskania to tak ogólnie napisałam,chodzi o przytulanie,mamy tylko na siebie patrzec skroo sie nie seksimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrethete
hmmm... jeśli akceptujesz siebie i dajesz sobie prawo wyrażać swoje uczucia to będzie odczuwalne że pieścisz ukochanego bo chcesz a nie bo żebrasz o uczucie ja do swojego mam zaufanie, on daje mi dużo czułości (gdybym się nie czuła kochana - nie byłabym z nim) więc nie obawiam się pieścić go, tulić do niego... a uwielbiam całować jego dłonie, płatki uszu.... mrrrrrr... rozmarzyłam się natomiast nigdy nie używam infantylnych słówek, zdrobnień dziecinnego tonu... co niektórzy uważają za czułość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrethete
ktoś tam wyżej rzyga z błędem :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie okazuje
bo się za krótko znamy,jesteśmy razem tylko4m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrethete
ale naprawdę czułości możesz mu dać ile ci się żywnie podoba byleby nie było to jedyne co robisz ;) dla równowagi powinnaś mieć inne zainteresowania niż partner (a i w związku nie tylko przytulać ale mobilizować do robienia czegoś razem, rozmawiać, żartować, bawić się) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×