Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cesja

W którym mies zaczyna powiększać się brzuszek

Polecane posty

Gość Cesja
no prosze powiedzcie kiedy wam sie zaczął zaokraglac i być widiczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazryj sie czekolady to ci
urosnie w tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesja
dziunka :) hahha no co Ty tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi niektórzy połapali się dopiero w 9. miesiącu (ale im coś na oczy siadło, zapewniam :P). U mnie zaczęło być widać gdzieś w 7. miesiącu. Już wówczas nikt, kto nie był ślepy, nie mógł nie zauważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie bywa mi w pierwszej ciazy zaczal sie brzuszek pojawiac w 7-mym miesiacu a w tej chwili jestem w 4 miesiacu i juz mam brzuszek dosc spory choc na wadze nic mi nie przybylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gdzieś od 3 m-ca zaczęło się wyrastanie z kolejnych ciuchów teraz (5 m-c) już w spodniach ciążowych pomykam bo inaczej się nie da bo brzuszek za duży za to swetry nosze ciągle te same - ciągliwa dzianina się dostosowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie. Zależy to m.in. od tego, która ciąża, budowy ciała, umięśnienia brzucha. Mi w pierwszej ciąży wyszedł pod koniec 4 miesiąca. W tej przytyłam dopiero 2 cm w talii, ale brzucha nie wywaliło, także dla innych bez zmian. Ale to dopiero początek 4 miesiąca. Mam za to koleżankę, która zarówno w pierwszej, jak i w drugiej ciąży miała widoczny brzuch już w 2 miesiącu. Nie wiem, jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczesnie, jestem w 11 tyg, brzuch jest rozpoznawai nie mam w czym chodzic za bardzo. moze dzieci w brzuchu jest więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bym chciała :) i tak planuję 2 dzieci, wiec byłoby juz z głowy :) zwłaszcza ze nie znoszę najlepiej ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×