Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zestresowana bardzo

Jestem przerazona tym co tu przeczytalam ! Chodzi o wlosy !

Polecane posty

Gość zestresowana bardzo

Czesc! Przed chwila czytalam topik jednej dziew. ze po porodzie strasznie wypadaja wlosy ! Strasznie sie tym przerazilam bo jestem w 9 miesiacu i porod tuz tuz...a moje wlosy sa niestety cienkie i delikatne :( Dlatedo bardzo prosze o pomoc: jakie witaminy nalezy brac aby wzmocnic wlosy zeby tak bardzo nie wypadaly ? Chodzi mi oczywiscie o te ktore mozna przyjmowac karmiac dziecko piersia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Moja siostra ma dosyć cienkie włosy. W czasie ciąży wlosy jej w ogóle nie wypadały, więc miała o wiele gęściejsze. po ciąży dużo wypadały i wróciły do swojej objętośći. Myślę, ze jeśliw czasie ciąży włosów Ci nie przybyło, to po ciąży Ci ich nie ubędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu bierz witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących, do tego jakieś tabletki ze skrzypu np. Zapytaj w aptece. Większości z nas wypadają włosy po porodzie, ale to przejściowe, więc się nie martw na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosieńka_ Tosia
To że po ciąży wypadają włosy to wina hormonów i niestety tu żadne witaminy nie pomogą , co ma wypaść wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
czy branie witamin w ogóle coś da bo włosy po ciąży wypadają na skutek huśtawki hormonów nie wiem czy to się dziej eu każdego, chyba raczej wypadają włosy tym kobietom, którym włosy w ciąży "się poprawiły" od podwyższonego poziomu hormonów, więc wypadanie wtedy włosów jest jakby reakcją "odstawienia" nie wiem wiec czy analogicznie wypadają włosy tym paniom, u których podwyższony poziom hormonów w ciąży nie wpłynął na stan włosów oczywiście mozesz się posiłkowac szamponami do włosów wypadających, tabletkami ze szkrypem i witaminami ale czy to coś zmieni to kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka24
tez sie tego obawiam...mam słabe włosy, cieńkie i delikatne, w ciąży sie super wzmocniły ale własnie sie obawaim ze będą wypadać po porodzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna szopa
a ja nie zauważyłam żeby mi coś wypadało więc chyba nie zawsze tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi garsciami wychodzily
a pozniej jakos wszystko zaczelo powracac do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
duże znaczenie ma chyba też sposób odżywiania i to czy karmi się piersią byc moze ma też znaczenie to czy rodziło sie naturalnie czy miało cc (chyba ?! bo przy cc stosuje się znieczulenie, na które różnie ludzie reagują) w każdym bądź razie włosy wypadają po operacjach na skutek narkozy, nie wiem czy podobnie działa znieczulenie stosowane przy cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana bardzo
dziewczyny a moge brac REVALID karmiac dziecko piersia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
nie przejmuj się na zapas, dbaj o siebie, staraj dobrze odżywiac i staraj sie nie stresowac, bo od stresu też wypadają włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
o to spytaj najlepiej lekarza generalnie osobiście nie przepadałam za tym preparatem bo jego skład powodował u mnie dziwny niesmakw ustach i mdłości wolę więc preparaty ze skrzypem i pokrzywą, ważne by tabletek nie połykac na czczo bo mogą zemdlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana bardzo
dziewczynki a znacie moze jakis cynk w tabl.ktory mozna lykac po porodzie karmiac dziecko piersia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze tak jest, że po porodzie włosy wypadają czego jestm namacalnym dowodem :) Jak byłam w ciąży to włosy miałam super i rosły jak szalone nawet do 3cm miesięcznie ... a po porodzie ? W sumie to nic się nie zmieniło tylko włosy już tak szybko nie rosną :) Ale nie wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
a mi w ciazy wypadaja...zaczelo sie jak rzucilam tab a nty i tak zosatlo teraz jestem w 5 miesciacu i dalej mi wypadaja....pytalama sie mamy i ona moiwla ze jej pop poprodzie nie wypdaly wie\c nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tobie nie wypadną, mi po pierwszym porodzie nie wypadały wcale, ale po drugim garściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moja Laure
mi po ciazy, dokladnie w czasie, gry karmilam piersia wlosy wypada doslownie peczkami, byly wszedzie na podlosze, w lozku itd duzo pilam, bralam witaminy, dbalam , aby w mojej diecie bylo duzo zelaza, wszystko na nic, taki urok.. pozniej wszystko wrocilo do normy, ale wlosow mam mniej niz przedtem, minimalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×