Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tataneczka

Wentworth Miller CIEKAWOSTKA

Polecane posty

Gość ja wiedziałam że występował
w teledysku MC ale nigdy go nie widziałam,tak więc dzięki za linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiedziałam że występował
fajna piosenka i teledysk a Wentworth jak zwykle miodzio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodzio to za mało powiedziane ON JEST BOSKI jak oglądam skazanego albo jego zdjęcia w internecie to robie sie cała mokra i do tego mam takie ciarki jeszcze żaden facet tak na mnie nie działał i gdzie znalesc takiego drugiego?????????? a może ktoś zna to proszę o namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodzio to za mało powiedziane ON JEST BOSKI jak oglądam skazanego albo jego zdjęcia w internecie to robie sie cała mokra i do tego mam takie ciarki jeszcze żaden facet tak na mnie nie działał i gdzie znalesc takiego drugiego?????????? a może ktoś zna to proszę o namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie znam takiego
sama takiego chcialabym;) Wenta powinni sklonować i dać każdej dziewczynie,która go pragnie;)Takich facetów nigdy za wiele😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W teledysku nie zwróciłam na niego uwagi. Ujrzałam go w innym świetle, kiedy zaczęłam oglądać Prison Break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie znam takiego
bernadka.j--->miałam na myśli to aby wielokrotnie sklnować Wenta aby kazda kobieta ,która o nim marzy miałaby swojego,osobistego Wenta tylko dla siebie;)Tylko te wszytskie Wenty by sie myliły heheheh no ale kazdy byłby tak zajebisty,ze to w niczym by nie przeszkadzało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde widzialam ten teledysk
milon razy i nie zwrocilam nigdy uwagi ze on w nim gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, bez przesady, za cholere nie wiedzialam o kim mowicie, dopoki ktos nie wspomnial o skazanym, ale ja i tak wole goscia co gra jego brata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do linkolna to też jest sexi ale za bardzo napakowany a michale powinien miec na imie gabriel (archanioł) bo jest taki uroczy że tylko niebiosa go mogły zesłać na ziemie :) a do koleżanki nie znam takiego to moze ma racje może byc nawet i milion kopi oryginału bylebym tylko dostała jedną haha a tak wogule to oddałabym wszystkie swoje pieniądze byle by tylko spędzić jedną noc z wentworthem bo na co byłyby mi poźniej one potrzebne jakbym napewno umarła z roskoszy w jego ramionach: o boshe nie powinnam o nim tak dużo pisać i mysleć bo mi sie gorąco robi tak ten facet na mnie działa POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ZAKOCHANE W WENTWORTHCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadka ale ty głupia jesteś
idz no lepiej sie do klasowki pouczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie znam takiego
również pozdrawiam wszystkie dziewczyny zakochane w Wencie:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazła sie ta co mi nie pozwoli sobie pomarzyć a ze szkoły już dawno wyszłam gdyby nie tacy ludzie jak wentworth świat byłby nudny a tak przynajmniej jest na kim oko zawiesić i dziekuje za pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto co sara tancredi powiedziała w wywiadzie o michaelu: \" Było nam tak przykro, że nie możemy już więcej pracować razem. Wentworth jest dżentelmenem. Jest wspaniały i pełen klasy. I wiele się od niego nauczyłam. Ale w serialu takim jak \"Prison Break\" oprócz Wentwortha każdy może odejść. Kiedy otrzymałam rolę Sary, myślałam, że będę tylko przez rok. Potem byłam szczęśliwa, że występowałam drugi rok.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewew
Bernadetka ja znam takiego:) jest nawet ladniejszy:p a z charakteru czysty scofield:P tzn podobne zachowanie i miny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na serio
prwepraszam bardzo ale czy wy wiecie ze on jest homoseksualista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie jest gejem
ale tak na 100% wie to tylko on.Ale sądzę,że jest hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątpię aby był gejem
to,ze jest zajebiście przystojny nie znaczy,że jest homo.Tak się utrało w tym pojebanym kraju,ze jak facet jest przystojny to musi od razu być pedałem:-oTo chyba wymyślili spoceni hetero z mięśniem piwnym i petem w gębie z popsutymi zębami:-P A nawet jak jest homo-to CO Z TEGO?:-PI tak nie przestanie mi się podobać,nadal będzie mnie kręcić;)Nie wychodzę za niego za mąż,więc wisi mi z kim sypia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na serio
wlasnie, nie mieszkam w Polsce i wiem to tylko i wylacznie z czasopism i stronek internetowych Francuskich a tu homoseksualizm jest o wiele mniejszym tabu....ok, mi nie musicie wierzyc...popytajcie ludzi mieszkajacych za granica czy znajacych jezyki obce a potem tylko wpis w googlach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×