Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robi29

Zostawiła mnie po 7 latach przed ślubem

Polecane posty

Gość pasza
Robi! jesteś uzależniony jak ćpun od heroiny i tak samo ciężka będzie detoksykacja. Ale dasz radę. Spójrz ile jest ładnych dziewczyn na ulicy. Pomyśl, że część z nich jest naprawdę dobra i oddana. I nie lataj za nią, bo znienawidzisz sie do reszty. Pójdź do psychiatry. Dostaniesz leki, wyjdzie słonko. Tym bardziej, że przed Tobą ciężka zima. Bądź dzielny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi29
Nie, nie, nie. Wierze w nas, w nią, że jakieś uczucia w niej do mnie nadal są. Proszę nie piszcie bym dał sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
hmm, wiesz co nie jest latwo byc z kims kto sie nad soba uzala, pewnie, nie fair postepowala z Toba tylko ze mnie sie wydaje ze ona chciala Toba wstrzasnac zebys wreszcie mial swoje zdanie...uzalezniles sie od niej a ona to czula...zrobiles sie dla niej taki czlowiek bez wlasnej woli, przeczytaj swoj post jeszcze raz nie jako ten ktory pisal tylko jako czytelnik a zrozumiesz o co mi chodzi...zostaw ja (zreszta ona szacunku do Ciebie nie ma) zreszta Ty tez nie masz do siebie samego szacunku...poprzestan wszelkie drogi kontaktu...serio, to nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi29
Trele mele- masz rację. Stop, koniec, dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×