Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie żona

Rozmowa z moim facetem przez gg

Polecane posty

Gość jeszcze nie żona
no bo nie ...nie wiem dlaczego, nie chce , czuje obrzydzenie i nie podnieca mnie to wcale...to samo z sexem analnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego
Powiedz mu, że bardzo Cię kręci widok jak jeden facet zapina drugiego i Jeśli da się zapiąć jakiemuś facetowi to ty pozwolisz na anal. W końcu coś za coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie może być tak że Ty się boisz być z nim w łóżku.. że Ty robisz coś co CI nie pasuje coś co Ci nie odpowiada.. bo prędzej czy później zacznie to być dla Ciebie przykrym obowiązkiem by sprawć mu przyjemność.. to nie tak działa przyjemność MUSI być po obu stronach w innym wypadku to jest jak gwałt.. i również pozostawia ślad na psychice.. daj sobie spokój.. jeśli on jest taki to go zostaw poprostu.. nie rób nic dla tylko jego przyjemności.. przyjemnośc musi być z obu stron.. i to nie tylko jeśli o sex chodzi ale i inne sprawy.. nie można nic robic wbrew sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego
hehe wiem:D Ale skoro facet wymaga "coś za coś" to ona też może:) Ale dla mnie to troszkę dziwne, że bierzesz facetowi do buzi a nie chcesz wziąć do ręki i umyć bo to obrzydliwe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
no niby tak i ja sie czuje dziwnie w łózku tzn niezbyt pewnie....nie lubie jeden pozycji a on jak na złosc bo on ja najbardziej lubi wiec poszlismy na układ ze zgadzam sie na nia mimo ze nie krepuje ( nie wiem czemu to jedyna pozycja której nie lubie) ale w zamian za to ja chce wiecej czulosci...i tak robie to niechetnie ale cos za cos i to cos za cos wygląda tak ze ja sie zmuszam zeby dostac w zamian cos co ja lubie i nie mam zamiaru go tam lizac i nie lubie gdy mi tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wogóle obrzydliwe.. ale mniejsza z tym różne zboczenia ludzie mają.. :P ale fakt dziwne to jest ... (to co ale czego napisała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
nie wiem czy dziwne nie umiem sie przełamac:( a gdy on naciska albo prubuje sie wepchac do mojego tyłeczka to ja sie cała trzese :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
ide juz spac dziekuje za wszystkie wpisy i rady...jutro wieczorem tu zajze sobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wogóle złe założenie i prędzej czy później coś się rozwali.. zły fundament.. nie ma czegoś takiego jesli chodzi o emocje jak coś za coś.. -- taka sytuacja może być jeśli chodzi np: o porządki.. ja myję okna Ty odkurzasz.. ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego
ehhhh...współczuję, taki związek nie ma racji bytu. Facet 32 lata a zachowuje się jak gówniarz:o Może autorka jest z tych co zgadzają się na wiele bo chcą przy sobie zatrzymać faceta, bo nie mają zbyt wysokiej samooceny, co odwołaja spotkanie z koleżanką bo facet wykazał chęć spotkania się akurat dzisiaj itd. a facet to wykorzystuje:o Wie,że w ten sposób coś osiągnie i to robi:o Ale to tylko takie moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiooo
ja podobnie reaguje na takie glupie gadki przez gg sama zaczynasz rozkrecac flirt przez gg, zapraszajac go do wspolnej kapieli, a potem ucinasz to. nie mozesz sobie pozartowac? po co chcesz isc razem do tej kapieli? chyba nie po to zeby bylo wam ciasno i niewygodnie. Zupelni nie wiem co ty chcialas z nim robic, skoro nawet w wyobrazni nie potrafisz umyc ukochanego. Dlaczego nawet nie chcesz z nim pofantazjowac na gg? Przeciez nie musicie tego potem robic w realu. nie zaczynaj nastepnym razem takich tematow, jesli nie potrafisz tego rozkrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego
czesio-> myślę, że po części masz rację, ale tu chodzi o coś więcej niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee....
Seks analny rozumiem ale czemu nie możesz go umyć?? Co w tym obrzydliwego? No chyba, ze on ma takiego obrzydliwego... :o Poważnie tego to nie rozumiem.. Ps. co to za zwiazek przez gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiooo
zwroc uwage, ze zaczelas rozmowe zapraszajac go do kapieli potem wracasz i mowisz, ze juz sie wykapalas........ i co? i nic! caly czas temat kapieli, a on jest zly na ciebie, ze nawet go umyc nie chcesz. to ze nawet w wyobrazni odrzucasz jego cialo, to go moze bolec. Moze byc mu przykro, moze myslec, ze i w realu nie lubisz jego ciala, ze kochasz sie z nim dla powinnosci zeby nie bylo mu przykro. Jesli macie bardzo rozbiezne temperamenty, to nie wroze zwiazkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
dla mnie u nie ejst problemem rozmowa na gg (cvhoc ona pokazuje jaki ten zwiazek jest) lecz sparwy seksu miedzy autorka a jej narezczonym. to jest niedopuszczalne by kobieta musiała spełniac zachcianki faceta i stresowac sie przy tym, odczuwac dyskomfort, bol czy zyc w strachu. jaka masz ptrzyjemnosc z tego ze on jest czulszy jesli zmusza cie takim sznatazem do robienia zcegos co dla ciebie ejst złe, obrzydliwe, bolesne? czułosc powinna byc w zzwiazku bez załozenia, ze bedzie nagroda za zmuszanie sie psychiczne i fizyczne do rzeczy które odpowiadaja partnerowi a nie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
witajcie to nie jest tak ze ja nie chce flirtowac z nim przez gg....robilismy tak ale on uwaza ze skoro cos powiedziałam kiedys na gg to znaczy ze to zrobie.....wiec gdy naciska na cos w łózku to ja sie zamykam...lepiej nic by nie mówił a za jakis czas ja bym moze sama chciała pewnych rzeczy spróbowac.....a tak on mnie ciągle namawia i do tego sie obraza i odpycha mnie potem mówiac cos za cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
poza tym do wszystkiego trzeba dojsc powoli a on juz na poczatku rzucił mnie na głeboką wode chca wszystko od razu a wiedział ze jest moim pierwszym facetem z którym sypiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
nasze rozmowy sprowadzaja sie do sexu....a jak ja chce pogadac ot tak zwyczajnie to on nie marudz, jestem zajety albo sie nie odzywa:( no to jakja sie mam otworzyc jak nie moge z nim pogadac o swoich watpliwosciach czy obawach albo o zwykłych rzeczach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marnujesz sie kochane, od razu widac, ze on Toba manipuluje, predzej czy pozniej ten zwiazek sie rozpadnie, dla Ciebie byloby lepiej gdyby stalo sie to wczesniej, zobaczysz, ze kilka razy przezyjesz taki wymuszony stosunek ale skonczy sie on na plakaniu w poduszke...........Ten typ czlowieka zupelnie do Ciebie nie pasuje, szukaj czlowieka czulego, przy ktorym bedziesz czuc sie pewnie, nie jak marionetka do zaspokajania jego potrzeb seksulanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
własnie do niego napisałam bo wróciłam z pierwszego zjazdu na uczelni i chciałam sie z nim podzielic wrazeniami....no ale nic nie odpisuje od godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziel sie wrazeniami z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziel sie wrazeniami z nami
moze ma wlaczone sloneczko na stale, i nie ma go przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
mawłączone ale jak go nie ma to jest zaraz wracam a tu co chwilka miga dostepny to jest na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihg
przeznam ci sie, ze z innymi na gg lepiej mi sie gada niz z wlasna dziewczyna, denerwuje mnie to strasznie, i tez czesto czekam dlugo na cokolwiek, mimo ze jest dostepna na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
i znów to samo :( przyjade jak zrobisz WSZYTKO .... a ja sie juz trzęse na sama mysl o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomka
kochana.... niestety ten mezczyzna ma Ciebie i Twoje potrzeby gleboko gdzies, moja rada: niestety, ale powinnas skonczyc ta znajomosc JAK NAJSZYBCIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
zoraj sie pokłóziliśmy troche .....ja do niego czy ma mnie zamiar szantazowac a on ze tak az sie nie zgodze...i ja juz nie wiem czy to było tak na zarty bo on ma takie specyficzne poczucie humoru i lubi jak ja sie boje czy mówił to na serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×