Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja jestem smutna...

mam 24 lata-czy moge zaczac wszystko do nowa?studia itp

Polecane posty

prosze Cie Bolesław nie wrzucaj wszystkich do jednego wora!!! ja mam zamiar po tych studiach robić doktorat i zostane na uczelni, więc pracę bede miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze ludziom po studiach nie dajesz szans i tyle..smutne...nie dziwie sie ze wszyscy teraz z tej polski uciekają, bo takich pracodawców mają. A z wykształcenia jestem specjalistą od zarządzania w służbie zdrowia i wcale nie jest tak łatwo znaleźć prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem smutna...
uwazam, ze Boleslaw ma racje- doswiadczenie to podstawa ja zostane w moim nudnym biurze, zaczne studiowac psych i na studiach juz zaczne szukac pracy w tym kierunku bo teraz to jej na bank nie znajde bo dopiero zaczynam studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem smutna...
a gdzie sie studiuje poloznictwo? sa na to studia czy wystarczy jakas policealna zrobic? z czystej ciekawosci pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położnictwo sie studiuje na akademii medycznej. zadna szkoła policealna Ci nie wystarczy, wszędzie już wymagają min. licencjata położnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na studia poszlem bo grozilo mi dwa lata w blocie i smarach, bo jestem technikiem mech samochodowym, tytul mgr kolo duupy mi lata, a co sobie pohulalem na studiach to moje, tylko niepotrzebnie zawracali mi glowe nauka i egzaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Ja myśle że na nauke i milość nigdy nie jest za późno:-)Pare lat nie robi wielkiej różnicy,sama od niedawna zaczęłam myśleć że mam dopiero 24 a nie już 24 i czuje się z tym o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem smutna...
ja sie boje ze za POZNO SIE OBUDZILAM :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknięta
wcale nie ja jestem wtwoim wieku i zaczełam studia nie jest łatwo ale chce cos w zyciu osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat. Mieszam w USA, mam swietna prace mimo wszystko czuje ciagly glod wiedzy. W PL skonczylam juz studia .Wlasnie planuje zaczac studia od semestru wiosennego. Mysle, ze na naue nigdy nie jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknięta
mam zamiar tez zapisaćsie na tańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygiktyxgjufdrthj vbgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajjjjjjjjjjjjjj
DLATEGO TRZEBA STUDIOWAĆ KIERUNKI TECHNICZNE. MOZNA MIEC 5 FAKULTETÓW i 6 BIDE KLEPAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×