Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja jestem smutna...

mam 24 lata-czy moge zaczac wszystko do nowa?studia itp

Polecane posty

Gość i ja jestem smutna...

rozstalam sie z chlopakiem po 5 latach zwiazku, chce isc na inne studia bo te co skonczylam mnie nie pasjonuja tylko boje sie bo jak je skoncze bede miala 28 lat- zaczne szukac pracy i co? poza tym boje sie, ze nikogo nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ze możesz:-) to jest szansa dla Ciebie, ja mamprawie 23 lata i też sie wybieram na studia na drugi kierunek bo chce miec lepszą prace w życiu. trzeba sie uczyć jak są chęci:-) powodzenia życze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem smutna...
boje sie, ze bede sama i nie znajde nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ja...
oczywiście że możesz, każdy ma prawo do spełniania swoich marzeń. Jesteś wolnym człowiekiem, i nie pytaj się innych sama wiesz co zrobić ze swoim życiem. Pytając sie spotkasz negatywne, i pozytywne rady. Tak jest w życiu. Jedni życzą Ci dobrze, drudzy jak najgorzej. Wiem coś o tym. A co zabawne pisze to dziewczyna która sama nie potrafi sobie poradzić w życiu. Ale doradzanie innym wychodzi mi lepiej, niż samej sobie. Pozdrawiam i Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ja...
Bolesław... możesz się czepiać do mnie ja mam 21lat i olałam szkołe, i nie pracuję ja przegrałam nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może lepiej wogóle nie chodzić na studia tylko pracować od 19-stego roku życia.....takie słowa mówią tylko ludzie zazdrośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy normalnie studenci konczą naukę w wieku 24-25 lat, wiec 28 lat to żadna przegrana:-) Ty Bolesław jakiś nienormalny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ja...
Bolesław.. jeśli chodzi o mnie to w obecnej chwili utzrymuje mnie mój facet, ale nie myśl że nigdy nie pracowałam, mam za sobą kilka prac które nie ciągnęły się dłużej niż 2 mięsiące sama odchodziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
przeciez mozna i pracowac i studiowac zaocznie... zwlaszcza jak juz ma sie jedne studia skonczone. dwa w jendym - praca z doswiadczeniem i dodatkowa edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, pod warunkiem, że problem leży w studiach, a nie w Tobie. Pomyśl, czy za 4 lata nowy kierunek studiów nie okaże się równie nudny .... wtedy w tył zwrot będzie znacznie trudniejszy. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niedawno facet powiedział, ze kiedy zamierzam zacząc pracować, jak jeszcze chce isć na studia...nie jesteśmy już razem...wszyscy inni znajomi mi mówią idz, ucz sie jak masz chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ja...
Bolesłam.. a co do tego co napisałeś o garnuszku u tatusia, lub o dawaniu d..y to chyba jedyne co przychodzi Ci na myśl. A są inne sposoby na przeżycie i nie pisze tu o złodziejstwie czy czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak wyglada w rodzinie.
ja niedługo konczę studia i chcę zacząc kolejne...ja sie nie dziwię autorce ze tak sie czuje skoro sama w siebie nie wierzy i od razu spisuje na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak ja...
Bolesław... z moim wykształceniem raczej normalnej pracy nie znajdę. A moje prace były rózne, na produkcji, w sklepie z odzieżą, w centrum handlowym przy sprzedaży okularów, ulotki,opieka nad dzieckiem, więc żaden konkret gdzie mogłabym zarobić sporą sume kaski niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rodzice zwsze dziecku pomogą. Chyba ze wy faceci macie takich rodziców co zaraz po 18-stym roku życia maja was gdzieć i wyganiają na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana*
ja mam 24 lata, własnie zaczęłam studia (żadnych nie skończyłam), rozstałam sie własnie z facetem po 4 latach, mam problemy z poszukaniem pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem smutna...
ja wczesniej studiowalam dziennie administracje wiec nie pracowalam teraz chce studiowac zaocznie psychologie i chce zaczac szukac pracy psychologia ma tu 3 lata( nie mieszkam w pl) i moge znalezc prace np w sklepie z odzieza lub gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby tylko liczyło sie to co w CV to nie studiowałaby ze mną tyle starszych osób, bo pracodawca ich zwolni jak nie będą mieli papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
można ale jednocześnie można potem wylądować w jeszcze gorszym maraźmie podobno na wszystko jest czas...jednak nie oznacza to że zawsze można zacząć od nowa...świat...skonstruowany z przedziałów czasowych...w pewne miejsca się nie cofniesz...zagrodzili możliwość późnego rozumienia...co się chce...trzeba wszystko wcześnie i konsekwetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
no właśnie dlaczego nie można skonczyć zawodówki po studiach? kto to kurwa wymyślił że wszystko trzeba wiedzieć mając lat tyle a tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem smutna...
jako psycholog musze miec swistek :o wiem, ze na wszystko jest czas i miejsce, ja na 4tym roku zrozumialam ze moje studia to nie jest to co byc powinno- obronilam sie. pracuje w biurze. ale chce byc psychologiem bo to mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniałą renome stwarzaliście firmie,że nie wykształconych pracowników byście chcieli:-) ładnie o tych ludziach sie wyrazasz barachło, szkoda, ze im szonsy nie dałeś..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×