Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rany boskieee

zwiazalem sie z panna z dzieciakiem

Polecane posty

Gość kobiecy głos w sprawie
Ivanka a co z biologicznym ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
widzisz NWA, z facetem i tak macie dobrze, bo przecież dzieci zostają na ogół przy matce i nie wy się nimi opiekujecie jak jakieś guwernantki tylko zajmuje się matka. nawet jak ojciec utrzymuje kontakty z dzieckiem to matka nie musi bywać u was w domu i decydować o planach waszej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiecy głos w sprawie .............widzę że z tych wszystkich kobiet na tym topiku jesteś najinteligentniejsz :) a reszta sobie dorabia teorie że to faceci są zli ,mają kompleksy ,itp itd:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy głos w sprawie
dziekuje:) tez to zauwazylam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy głos w sprawie
rzeczywiscie "tatus" :O ciesze sie ze Wam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łotr ............ no tak ale jest duże grono ojców co chce wychowywac swoje dziecko ale prawo jest do dupy bo generalnie to kobieta dostaje większe prawa do opieki niż facet :O i uważam że to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
mój mąż nie ma pasierbicy...ma córkę..sadownie mu przyznaną..jest jego częścią..walczył o nią...to jest prawdziwy facet to może dlatego twoja sytuacja jest wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po trzydziestu latach samotności i wewnętrznego bólu też mi się coś należało wyjątkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawiem
rzeczywiście związanie się z kobietą/facetem z dzieckiem niesie za sobą dodatkowe komplikacje, jest trudniejsze niż związek z osobą nie pełniącą roli rodzica. Dlatego uważam ,ze nie powinny się za takie związki brać osoby niedojrzałe, słabe i zapatrzone w siebie i wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
Ivanka ja ci powiem jeszcze coś co zauważyłem czytając blogi w internecie. otóż na blogach samotnych matek bardzo często pojawiają się takie sformułowania, że "dziecko jest dla mnie najważniejsze". jak facet ma związać się z tak myślącą kobietą? to jest zasadnicza różnica pomiędzy sytuacją gdy najważniejsi są dla siebie mąż i żona i wspólnie wychowują swoje dzieci (które przychodzą później). podstawową zasadą przy wychowywaniu dzieci jest przecież wspólny front wobec nich. nie może być tak że jedno z rodziców podważa autorytet drugiego lub próbuje straszyć dziecko drugim rodzicem. a w takiej sytuacji gdy matka mówi że "najważniejsze jest dziecko" to stawia takiego faceta na bardzo kiepskiej pozycji już na początku. łatwo sobie wyobrazić w sytuacji konfliktu gdy takie dziecko mówi: "nie jesteś moim ojcem". no i przecież mówi prawdę. no a gdy mamy do czynienia z matką w stylu "najważniejsze jest dziecko" która zamiast poprzeć ojca i zastosować jakąś karę za taki tekst popiera swoje dziecko to sytuacja takiego faceta naprawdę jest przerąbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżfacet
I jeszcze obcy facet kręci sie non stop przy jego dziewczynie. Jak byście się czuły gdyby do waszego męża/chłopaka ciągle przychodziła jego eks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teżfacet ......dokładnie masz racje też bym był ciekaw ich reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc chloptysiow wypwiadajacych sie tu, to beznadziejni gowniarze, ty autorze jesli kochasz ta dziewczyne, to ze ma dziecko zdrowe i sliczne jak kazde dziecko powinienes sie cieszyc ze urodzi ci zdrowego potomka, a co bys powiedzial o mojej sytuacji, gdy matka dzieci zmarla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×