Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isia25lat

po 6 latach koniec...

Polecane posty

Gość isia25lat
dziewczyny jest jeszcze jeden problem... on ma w niedziele urodziny, co zrobić? wystarczy wyslac mu maila z zyczeniami? zadzwonic na pewno nie dam rady, zaczelabym plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
a musisz robic cokolwiek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
wiesz po 6 latach chce zlozyc zyczenia, rozstalismy sie tylko tydzien temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
to napisz mu cos, mysle,ze nie musisz dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
moze kartke z onetu wysle z zyczeniami tylko... nie uslysze go wiec nie rozbecze sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamika234
Z perspektywy czasu wiem,że popełniłam błąd decydując sie na ślub.Teraz żałuję tych zmarnowanych lat,pocieszam sie tym,ze nie mamy dzieci i jestem jeszcze młoda.Tobie radzę,zebys do niego absolutnie nie wracała.On to robi specjalnie,nad czym ma sie zastanowic?W duchu śmieje sie z Ciebie,że sobie znalazł taką naiwniaczkę.Tak jak mój jak się pokłociliśmy to on nagle sie do mnie nie odzywa,obraża jak dziecko,chce żebym to ja na kolanach przyszła do niego i błagała żeby mi wybaczył,choć nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
jamika ja o sobie czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamika234
Zadnej kartki,żadnych życzeń,popatrz jak on Ciebie potraktował i Ty po tym wszystkim chcesz mu jeszcze kartkę wysłać.Zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
po prostu tylko zyczenia urodzinowe. najprostsze. nie chce miec wroga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
jamika a jaki byl wasz slub? bylas szczesliwa w dniu slubu i po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamika234
Bo my jakies głupie jestesmy,brak nam wiary w siebie i wydaje nam się,ze jak mamy takiego faceta to szczyt naszych możliwości.A facet jak wyczuje,że kobieta jest jemu uległa to przestaje ją szanować i wykorzystuje.Wie,ze lepiej nie mógł trafić,ale nie da tego po sobie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
dziewczyny przepraszam ide spac bo rano ide do fryzjerki... odezwe sie powiem co u mnie prosze nie opuszczajcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamika234
To nie był najszczęsliwszy dzień w moim życiu,niestety.Kryzys przyszedł jak zaczęliśmy razem pracować i dorabiać się,wtedy mojemu palma odbiła,Ja podejrzewam,że on sie tak maskował wcześniej,a kiedy osiągnął więcej to zrobił się pewniejszy siebie,jakbym mu nie była potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamika234
ok.To wyśpij się.Narka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wysyłaj życzeń
będziesz czekała na jakikolwiek odzew z jego strony, a potem na życzenia od niego w swoje urodziny... nawet jeżeli sama przed sobą się do tego nie przyznajesz to tak będzie. wiem że łatwo się mówi ale powinnaś uciąć ten kontakt.. zwłaszcza że możesz. pozdrawiam, życzę wytrwałości i pokochania kogoś przez kogo nie będziesz płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udfi
oczywiscie, ze za jakis czas bedzie przychodzil i przepraszal, blagal, skomlal, wyl, obiecywal, ze znow bedzie cie nosli na rekach, zebys wrocila. jest niebezpieczenstwo, ze tobie za jakis czas powroca dobre wspomnienia, zabraknie przy boku kogos bliskiego, wspomnienia, ze swieta spedzaliscie razem, zechce ci sie do niego wrocic i wtedy masz pozamiatane, znow bedziesz tkwic w bagnie. albo bedziesz musiala byc twarda, albo znalesc jakiegos przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udfi
prze to, ze nie wyslesz mu zyczen, to nie staniesz sie wrogiem. staniesz sie, jesli bedziesz zle mu zyczyc, albo bedziesz ironizowac. on sam moze zrobic z ciebie wroga z blachego powodu np, ze nie wyslalas mu zyczen, a to znaczyloby, ze on na wlasne zyczenie chce abys byla jego wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty z tymi zyczeniami ...
😠 juz całkiem ci odbilo????? a może mu jeszcze torta upiecz??! moja matka była w takim związku i to nie 6 lat a całe życie ... więc mi tu nie chrzań ...ciesz się ,że uwolniłaś się od leszcza .... zapewniam cie za 15 lat nia byłoby słodziutko a wręcz strasznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
dziewczyny bylismy razem 6 lat i wiele planowalismy... niestety mie szanowal mnie i traktowal jak psa, dlatego odeszlam. on twierdzi ze to moja decyzja, swietnie - umyl rece i przyjal taki stan jako stan faktyczny. wysle mu zyczenia mailem, np kartke z onetu, bo nie bede udawala ze nic miedzy nami nie bylo przez tyle lat. a to po prostu kwestia kultury i tego, ze nie chce miec w nim wroga, za blisko mieszkamy od siebie, chce zeby widzial ze zawsze powiem mu czesc a nie bede odwracala glowy czy nie poznawala na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
udfi - ja mysle ze on nie przyjdzie i nie bedzie chcial do mnie wrocic, nie bedzie plakal i skamlal... to nie ten typ. zawsze to ja musialam pierwsza wyciagnac reke na zgode, za wszystko przepraszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do isi
no i on odczyta Twoja kartke z zyczeniami jako taki krok, dziewczyno wiem ze tyle lat razem ale szanuj sie... potem on bedzie kumplom opowiadal jak to go chcesz niby z powrotem. To jest koniec i bardzo sie ciesze ze od niego odeszlas, dobrze zrobilas, mysle ze nie powinnas wysylac tych zyczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
co z tymi zyczeniami - jego mama ma z ojcem przesrane, to typ chama i pana władcy. moja mama zreszta tez ma zle - ona jest po studiach, wyksztalcona, jest nauczycielem, pracuje tez jako dziennikarka na rozne zlecenia, a stary nie dosc ze sie do mnie i mojej siostry nie przyznaje to tylko nas wyzywa i poniza... wiesniak jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
do isi - napisze mu tylko najklepsze zyczenia z okazji urodzin. tylko jedno zdanie. nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do isi
no tak ale jezeli on sie po tym odezwie - bo to bedzie jakby dla niego jakis znak, jak by mi byly przyslal jakas kartke szczegolnie tuz po rozstaniu to bym myslala ze moze to taki maly sygnal zeby na nowo sie spotkac. A jezeli on sie odezwie pomysl ile znow bolu bedziesz przezywac... a on jak sie dowie ze nic z tego wscieknie sie jeszcze bardziej, bedzie myslal ze sie z nim bawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×