Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wetlook

chce miec wiekszego penisa, co mm zrobic?

Polecane posty

Przede wszystkim musicie siebie zaakceptować. Wasze życie seksualne będzie satysfakcjonujące jeśli się dobrze dopasujecie z partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisane tutaj środki nie są skuteczne. Jedynym sposobem jest skomplikowana operacja, ale wykonuje się ją tylko w ostateczności i podyktowanych medycznymi zaleceniami sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 11 lat a mój Penis , gdy stoi osiąga długos 8cm to dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży Chętny
Mój ma cm 14 a obwodzie 11 mam 15 lat mogę z jakąś chętną się przespać ale musi być ładna i nie mieć żadnej choroby. Nie jestem wyrośnięty ani gruby jestem szczupły.mam 162wzrostu i warzę 49 kg.Nie jestem puszczalski ani jakiś tam inny ale mam takie przyrodzenie.Jeszcze nigdy nie uprawiałem seksu. Mmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajmy się rodacy
kup gumową lalkę, jakaś przyjemność zawsze będzie i bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci, nauczcie się ich używać. Co wam po wielkiej pałce jak nie wiecie co i jak się nią robi. Nie mówię tu o sikaniu, ani trzepaniu kapucyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomot lokomotywy
koles-o ruskim niku-nie wysuwaj idiotycznych wnioskow.Robisz sam z siebie medrca i wszechwiedzacego a z innych jakichs durni. Niektore-wiekszosc komentarzy pisza tu jacys nienormalni ludzie.jak nie masz niczego sensownego do ODPOWIEDZENIA komus kto pyta-to po kiego grzyba stukasz w klawiature?Chcesz sie pochwalic jaki jestes biegly w obsludze kompa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kubra
Rusłan co ty odstawiasz?Siedzisz cały dzień na forum,strugasz kozaka ,wymądrzasz się i po cichu liczysz że jakaś Ci szpary popuści o wymianie fotek nie wspomne :P:P:P Biedny Seba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewniak
Mój ma 8 jak leży a 10,5 jak stoi albo i trochę więcej bo nie napiołem dobrze mam 13 lat chciałbym wiedzieć czy to na mój wiek dobrze czy źle bo na moje oko to tak średni ale chce wiedzieć co inni o tym sądzą mam 162 wzr. i około 35kg otyły nie jestem. I prosił bym o nie lekceważenie młodszych bo my też się martwimy o nasz interes a za parę lat będzie trzeba go użyć. Proszę o pomoc i jeśli jest za mały to doradźcie co zrobić. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają 3 psiapsióły -Jakiego ma twój bo mój ma 18cm -Mój ma 19cm... -A mój ma 10cm -Phi hi hi - śmieją się dwie pozostałe -Nie Phi nie Hi tylko Fi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on i uż
witam, mam 15 lat i mój penis ma 18 cm a w obwodzie ma 13. wiem ze zaraz zaczniecie gadać ze to nie prawda ale serio tyle mam... wale se od jakiegos czasu i to działa... a jeśli już se walicie to nie trzymajcie penisa mocno bo partnerka was nie będzie zadawalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielmessi12
Ja mam 12 lat i mam 8cm jak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
a po co dłuższy ja mam 14 i w niektórych pozycjach więcej by nie weszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałek
Chłopaki ja mam ogromny problem mam 17l i mój mały ma 4cm co mam robić?? Co zrobić aby był większy pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z dużym przyrodzeniem
A ja mam 24 i chciałbym mieć mniejszego to bym przynajmniej mógł normalnie pierdolić laski po same jądra, a tak to główkę wsadzam a one już piszczą.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek123007
czesc mam 13 lat mam penisa o długości 7,5cm jak stoi a jak nie stoi to ma 3cm chce miec na 13 cm prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grappa98
Witam .. Mam 13 lat i penisa o długości 5 cm gdy nie stoi a 14 cm gdy stoi.. Czy to dużo czy mało ? Chce się dowiedzieć czy jak na mój wiek to duży penis.. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubić
jak ty dać mój lew w ząb i uciekać a cała dwora ma radościa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopak
ja mam 20m i kto mi podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartaz113
kto wie jakiego olejku uzyb rozgrzewal penisa podczas rozciagania.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
mam 18 lat wam chodzi o to czy ma normalnie tyle cm czy jak stoii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 13 lat a mój penis ma 13cm a szerokość 3,5cm co zrobić żeby urósł? i czy on z czasem będzie rósł czy kurczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizik
ja mam 8,5cm doradzcie mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obozowy69
natrzyj czosnkiem i chili po 2 dniach gwarantowany przyrost o 20 % możesz też natrzeć kurzym stolcem ale tu trzeba dłużej czekać na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizik
obozowy dzięki jak nic nie poradzi to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupoty opowiadasz 💤 Tylko gęsiwo może pomóc. Nie sprawdzałem osobiście, to znaczy :( przedobrzyłem i wysmarowałem sobie członka pasztetem z drobiu. Nitz dziwnego że poranne pomiary i to nie byle jaką linijką, tylko suwmiarką nie przyniosły spodziewanego efektu. :( Nadal 10,1 cm :( Marzę o 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizik
ja maże chociaż 15cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizik
ja mam 8,5 jak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 cm 😭 Ten to musi mieć lasek, aż mu zazdroszczę. Przy takich rozmiarach członka nawet nie potrzebna jest inteligencja. Wystarczy zdjąć spodnie i jak od much się nie opędzisz. Każda bowiem za punkt honoru bierze sobie obciągnąć jak najdłuższego. Sam widziałem jak jedna mówiła do koleżanki, że brała takiego na oko 18 cm. Ta druga z wrażenia aż usta otworzyła. Mnie to wręcz sparaliżowało.Ja, z czym do kobiet, 10,1 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizik
to co mam zrobić prosze mówcie bo chceago jak najszypbciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×