Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wetlook

chce miec wiekszego penisa, co mm zrobic?

Polecane posty

Gość gość
mam 16 i 18-19 cm i chce więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 12 lat i moj penis ma 6 cm a jak stoi to 9 cm w czasie dorastania mi urosni e i niczym sie nie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh w wieku 12lat mialem 13cm... mam 24lata 21cm penisa i wracajac do dyskusji sprzed 4 lat, nie mocze penisa w kiblu podczas robienia kupy(w stanie spoczynku 15cm), chyba ze jak mam zrobic kupe a mi stoi to go sobie klade przedemna bo sie nie da usiasc inaczej. mialem pare partnerek, kilka mialo problem z "poobijanymi drzwiami do macicy", ale byly tez takie ktore by ogarnely duzo wiekszego niz moj. zaleznie od partnerki rozmiar sie LICZY i nie znaczy ze ma byc duzy. wiekszosc waszych teorii z bolem i rozmiarami sa do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna rada: odciąć c***a brzytwą, zadzwonić po pogotowie i poprosić o przyszcie dilda 20cm. Będziesz mógł ***** 12h ciągiem jak samiec myszy i po takim *****iu zdechniesz z rozkoszy nie swojej a kopulantki. Jestem pewna, że widziałeś kobietę w łóżku jak świnia tańce, i, że walisz permanentnie konia, więc na ch*j Ci taki wielki ch*j? 🖐️ debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innym topiku jest napisane jak krowie na rowie, że w seksie nie ważna jest długość c***a w t ylko w Debile pewnie nie zakumkają o co biega. Poszukajcie odpowiedzi w innych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że koniobijcy z małymi c*****i spłoszyli się na wieść o brzytwie i przyszywaniu dilda. No i dobrze, bo debili tu nie trza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c**a baby w zasadzie nie rozróżni dilda od c***a, więc ci z małymi c*****i kupcie se dilda 20cm i podczas seksu przyczepcie se takiego sztucznego c***a pasem do bioder i będzie ok, ale dla baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cem Arifow
muszisz walic dzienie 4 razy to tej ja gosc. mam 14 lat i mam 15 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 13lat i jak mi nie stoi to mam 10cm a jak stoi to około 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten no ten
ja mam 15 lat i jak mi stoi to mam 10 cm a jak zwisa to 5-6 zależy . co mam robić by byl większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj qrewnie do possania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź kij i po jajach się bij. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce miec wiekszego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam każdemu mężczyźnie, który uważa że jego męskość nie sprawia przyjemnośc***artnerce tabletki. Też myślałem że zrobię z siebie debila...na szczęście jest inaczej. Przyrost 5 cm :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweu80
Polecam tabletki http://sizepower.pl/ . U mnie po miesiącu przybyło 1,5 cm! Jak skończę kurację to się chyba nie zmieści w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolo
ja mam 13 lat i jak leży to mam 10 cm a jak stoi to do 25cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci znowu z tymi reklamami bezuzytecznych środków wyskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś http://www.nepalherbs.eu/pl/ ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działa w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja jak u szesnastolatka. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Oprócz skutecznej poprawy erekcji to także dla mężczyzn szerokie prozdrowotne spectrum działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_duzego_preta123
nic nie zrobisz bo jestes j*****m stulejarzem przegrywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×