Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SAK

Cześć

Polecane posty

Gość SAK

Witam. To co piszecie jest po części racją! Ja dostałem się do pracy w ARiMR-ie bez znajomości.Moje wykształcenie ich zwaliło z nóg. Jestem mgr. rolnictwa, mgr. prawa i mgr informatyki. Do tego mam certfikaty z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego, Staż w USA i Wlk. Brytanii. Niemogli mnie zagiąć chodż próbowali. Na koniec mi powiedzieli, że pewnie będę się tam marnował , a nie rozwijał. Zadzwonili do mnie nastepnego dnia. Po jakims mioesiącu dostawał od nich pare propozycji pracy w oddziale.Doświadczenie jako informatyk, prawnik i jako archiwsta.Pracuje w biurze powiatowym kase jąką dostaje jest niska, by nie powiedzieć brzydko.Ale nie mam wyjścia bo musze opiekować rodzicami. pracuje od niecąłego roku. Ale macie racje ludzie z samoobrony przychodza kompletnie po znajoomości i co jest najgorsze nie nadają sie do pracy. Maja problemy z nauką. Ale ambicje to maja na wyrost wysokie. Mieliśy takie 2 dziewczyny , które 1 dnia po przyjściu do pracy mówiły że one sie marnują jako referencji powinny być kierowniczkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×