Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katiaw6

jak odzwyczaić 16 miesięczną córkę od piersi?

Polecane posty

Moja córcia ma juz 16 m-cy. Przynajmniej kilkanascie razy dziennie muszę przystawiać ja do piersi. Oczywiście nie chodzi tu o jedzenie tylko o zwykłe pieszczenie się. Chciałabym ją od tego odzwyczaic ale nie wiem jak. Moze uporałyscie się z podobnym problemem? Bedę wdzięczna za dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały sam się odstawił, ale szwagierka miała ten sam problem Zakleiła sutki plastrem i jak mała (1,5 roku) chciała cyca, to mówiła, że cycusie się popsuły :D, mała próbowała się dossać ale oczywiście nie miała jak i bardzo szybko dała sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinko dziękuję, ale obawiam się , że moja Amelcia bedzie tyle płakała, że szybko poodklejam te plastry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
ja tez długo cyca ssałam. Moja mama ponoc wsadziła coś włochatego w cyca no i sie przestraszyłam i mi sie odechciało cyca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co Ci szkodzi spróbować? Może nie będzie tak źle, dzieci w tym wieku juz bardzo kumate są. Można też posmarować cyca czymś niesmacznym, musztardą czy czymś podobnym po odklejeniu plastrów, żeby dziecko samo się przekonało, że się naprawdę popsuły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odzwyczailam malego od cycka jak mial dwa latka.Tez myslalam ze nie pojdzie latwo bo to juz duze dziecko,probowalam smarowac cytryna,musztarda i nie pomagalo ciagle chcial cycka.Ale powiedzialam mu ze to juz niedobre i przestal od razu.Juz wiecej nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agam26_66
moja córcia miała 22 miesiące i ciągle tylko chciała cycusia. Pediatra kazała mi oddać ją na 3 dni do dziadków, ale na szczęście udało się inaczej. Posmarowałam piersi syropem, który mała dostała na przeziębienie - wstrętnie gorzki. Raz spróbowała, drugi i nigdy więcej. Ja przeżywałam bo brakowało mi dawania jej cycusia - a ona wręcz przeciwnie nawet nie zbliżyła się do niego, tylko tuliła się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka234
W dzień to jeszcze łatwiej bo można zawsze czymś dziecko zająć, a co w nocy jak się ciągle domaga, tylko mój ma 13 miesięcy;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agam26_66
Pierwsze noce były ciężkie - noszenie na rękach, huśtawka. Ale teraz przesypia całą noc. Może pierwszy tydzień był trudny, ale dało się. Głowa do góry. Moja córcia dzięki odstawieniu odzyskała apetyt i skończyły się problemy z niejadkiem. Syrop o którym już pisałam to Eurespal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×