Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

pożadne odchudzanie od poniedziałku15 pażdziernika

Polecane posty

Gość magdziula
duzo chcesz zrzucic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula
tez wychodze z tego zalozenia .. albo teraz albo wogole :D ja nie teraz to i nie jutro i nie pojutrz .. takie odkladanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula
ja juz jestem w trakcie od poniedzialku .... jakos leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula
chce wzyc 50 kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
nie,żeby to zabrzmiało,że jestem nie miła.ALe znając realia pewnie długo sie nie poodchudzacie. Max pare dni:) i topic umrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula
co nie oznacza ze nie mozna fajnie pogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
pewnie ,że można:) Zycze wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula
23 lata , lublin a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja spod lublina:D z lubartowa dokładnie :D wiecie co... głodna jestem :P dziś żyje o kawie i dwóch jajkach+ pomidor... niby dużo ale jestem głodna jak cholera :D od pon zaczynam ostro... dziś mam mega imprezę więc zaoszczędzone na jedzeniu kcal przeznaczę na alkohol :P ale to moja ostatnia popijawa i koniec na dwa miechy... dieta start :D nie ma wątpliwości że damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula
dasz rade.... powiem ci cos kawa hamuje glod.. ale lepszy jest napoj energetyczny np.tiger daje lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 lat i jestem spod wawy ja tez chce wlasnie odponiedziałku taka pożadna bo dzis zjadlam cala czekolade ostatnio przed dieta:Pwiec niema sensuu a jutro obiad duzy rodzinny sie szykuje wiec nie ma sensu dlatego niechce sie oszukuwac i chce od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula
duzej ilosci cialka chcesz sie pozbyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudłam 5 kilo
w 2 miesiace i mam dość diet! a takie gadanie i ciagłe myslenie o dietach nie prowadzi do niczego dobrego..ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy radę:) ja jadę na sylwka do genewy prawdopodobnie, więc nia ma bata hehe :D dokońca pażdziernika będzie 64 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co od poniedziałku zaczynamy? ale wiecie zeby bylo tak ze bedziemy tu zagladac pare razy dziennie dla wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom zaczynamy zaczynamy :D jak tak ogólnie to się edukuje jeszcze w LO więc 1/3 dnia spędzam w szkole, ale napewno bedę zaglądała w miare możliwoci jak najczęsciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ...jestem w klasie maturalnej wiec popudniamu tu bede ale ty masz malo do zrzucenia zazdrosze.. wlasnie tez bym chciala wazyc 65kg a waze 80kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D ja chcę ważyć 50... a tymczasem 70 mi zaraz stuknie... o nie!!! ja do tego nie dopuszczę. a ja dziś mam półmetek/połowinki:D i obiecywałąm sobie że na nie schudne i co... waga nie drgnęła :? a Ty chcesz pewnie się wyszczuplić na studniówkę? eh... kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja z checia do was sie przylacze jak mozne. ja mam 17 lat 168cm i 60 kg;/ chciala bym schudnac ok 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka wiec co ostra dieta:) wspierajmy sie nawzajem:) ile chcesz jeszcz kcal dziennie no marzy mi sie te 15kg do studniowki(2luty) ale na sylwka tez chce isc ladna i zgrabniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka_a ja proponuje wiecej ruchu:) 4 male posilki dziennie i duuzo wody a kcal ile?niewiem bo nigdy nie liczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ;) Chętnie się przyłączę :) Metryka;P Wiek: 19 lat Wzrost: 153 + krótkie nogi waga: 55 kilo. Cel: 45 kilo Cel - minus 10 kilo Największa zmora to tyłek i nogi, ogólnoe cały \"dół\" Cierpie na jedzenie kompulsywne , ostatnio jest naprawde ciężko. Jade po całości, dzis na sniadanie 4 duze kromki białego chleba z masłem wędliną i centymetrową warstwą sosu tatarskiego, godzine pozniej drozdzowka z bitą smietaną, popita cappucino i do tego dwa banany. DUZO za dużo... nie dopinam spodni, MUSZE cos z tym zrobić. Dodam ze ma skłonności anorektyczne, niestety.wazyłam 38 kilo. Wiem że bedzie to sie za mną ciągnęło do konca zycia , ale nie chce do tego wracac, dlatego chce miec kogos kto bedzie mógł mnie wspierac czyli WAS :) w kupie siła ;P a tak na powaznie, nie potrafie jest \"normalnie\" , albo mam napady jedzenia, kiedy jem tyle ,że wiecej mi sie po portsu nie miesci, albo sie odchudzam. Tylko teraz bedzie ZDROWO :) Tak na marginesie to zasilam grupe dziewczyn z lubelskiego , tez jestem spod lublina :) Coć musi byc w powietrzu ze na krancach wschodnich zebrało sie nam na odchudzanie ;D pozdrawiam was Kochane, do poniedziałku :) ....a póki co chulaj dusza piekła nie ma- ide na ciastoooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×