Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

pożadne odchudzanie od poniedziałku15 pażdziernika

Polecane posty

ja to jakies 400-700 kcal dzienniie i koniec:) dam rade juz bylam na takiej diecie lecz przytulam troche (5kg)zaczelam tabl anty brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firnak_a
odezwijcie sie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firnak_a
jezu jaka tu cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanak_a
te poprzednie wypowiedzi to moje tylko literke zjadlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dietki to raczej nie bede jako takiej stosowala zaczne sie po prostu zdrowjej odzywiac i sie wiecej ruszac:) mmm..... a co o mnie to nie weim mam 17 lat ucze sie w LO i... no coz nie wiem pytaj jak chcesz:) a ty powiedz cos o sobie uprawiasz jakis sport?/ ja plywam na bsaenie od 2 tyg 3 razy w tyg. i skacze na skakance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od poniedzialq zaczynam :D tym razem musi sie udac bo 25 listopada ide na polowinki :D wiek: 20 wzrost: 165 cm waga: 65 kg cel: 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze na treningi karate raz na 2 tyg bo szkola mi nie pozwala i czasem zmeczenie.ale jeszcze tak z 2 lata temu chodzialm kilka razytygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez zaczynam od poniedziałku i do końca roku czyli w 2,5 miesiaca chce schudnac 8-10 kg.. powodzenia dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firnak_a
kasia... co stosowalas ze tak chudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ;D zaczelam diete juz dzis, nie moglam wytrzymac do jutra ;P dziewczyny mam napradwde wielką wielkę motywacje , żadko to mi sie zdarza ;D dziś zaczynam 6 Weidera... :) Mam nadzieje ze wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z \"co to jest? \" firank_a ? :) o 6 weidera? to sa takie cwiczenia na brzuch , podobno skuteczne a w brzuchu chce schudnac najszybcije bo chce dopiąć spodnie ;) No wiec dzis oficjalny WIELKI STAR :) ja sie pilnowalam juz wczoraj, ale od dzis nie jem białego chlebe na przykład, i od pon-pt ZADNYCH słodyczy. Tak sie zastanawiam ile zamierzacie jest kalorii dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to malutko :) ja jem tak 1000-1500 probowalam kiedys mniej ale było jojo, bo po diecie rzuciłam sie na jedzenie jak dzikie zwierze :P ostatnio jadłam około 3000 kcal dziennie wiec jakby nie patrzec jedzac połowe pewnie schudne :) Miałam nie jesć drożczówek bułek itp ale nie moglam dzis sie [powtrzymac ;) Tak pachniaaaało z piekarni ze kupilam sobie drożdzówe... Pokarams ie dzis za to ćwiczeniami ;P po kilku dniach dam znac czy 6 weidera skuteczna :):):):)::) firank_a widze ze tylko my jestemy na tym forum na razie , reszcie zapał ostygł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werciaaaa8
hej dziewczynyy ... nazywam sie weronika i mam 14 lat chciała bym cos zrobić ze swojom figórom bo inne dziewczyny odemnie z gim.. sa chude i maja fajne figóry.. nio s atez takie przy sobie ... ale ja bym cos chiała zrobic ze swoim wygladem ... i niewiem co amm zrobic i własnie tak w googlach szukałąm i włąsnie a to natrafiłam... i mam nadzieje ze wy mi jakos pomozecie i bedziecie mnie jakos wspierac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciaaaa8
165cm wzrostu a 62kg wagi :( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja :) co do 6weidera nie polecam, osobiście nie stosowałam ale moja koleżanka robiła to 3razy z czego 1dostrwała do końca... i załuje. Przekonywała mnie że to są ćwiczenia dobre dla facetów, bo strasznie mięśnie jej się wyrobiły i teraz brzydko odkłada jej sie tłuszcz. ja sobie skaczę na skakance. I obiecałam sobie co dwa dni szaleństwa przy muzyce... Dziś jest ten dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×