Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ssania

Kiedy można zacząc cwiczenia po porodzie?

Polecane posty

Kiedy można zacząc cwiczyc ale na elipsie bądz na bierzni? Czytałam w jednej książce, że 6 tygodni po porodzie, ale jeśli u mnie wszystko się zagoilo, czuję się super, to czy są jakieś przeciwskazania. Chcę już zgubic te kilogramki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli czujesz sie ok
to chyba mozesz normalnie cwiczyc na tych urzadzeniach, nic sie przeciez nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle zaleca sie zaczynie cwiczek ok. 6-8 tyg po porodzie. Chodzi o to, ze trzeba dac organizmowi czas na regeneracje. Ciaza i porod to ogromny wysilek dla organizmu kobiety. Nawet jak dobrze sie czujesz to poczekaj z ta bieznia i maszyna ekliptyczna. Moze zacznij od jakis lzejszy cwiczen, poszukaj w necie na pewno cos znajdziesz. Potem mozesz smialo zaczac trenowac, tylko pamietaj z umiarem, stopniowo. Ja zaczynalam od 15 min. na maszynie ekliptycznej i stopniowo wydluzalam czas i intensywnosc cwiczen. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogromny...ja rodzilam 24 godziny :(:(:( w sumie czuje sie zregenerowana, szwy sie rozpuscily, takze czemu nie, ale moze faktycznie poczekam skoro tak pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×