Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terelek

Co ja mam robić ???

Polecane posty

Gość terelek

2 tygodnie temu przyjelam sie jako sprzataczka do pewnej piekarni ... Niestety praca ta byla czysto niewolnicza (oprocz sprzatania mialam wyrabiac ciasto, ciastka robic, zapiekanki), wiec postanowilam sie zwolnic :( Gdy sie przyjmowalam dalam szefowi moje swiadectwa pracy z 25 lat ... mial je skerowac i na drugi dzien mi oddac :( Niestety zapomnialam o tym ze mialam je odebrac ... wczoraj zachodze do niego z wypowiedzeniem i on powiedzial ze je zgubil :( Co ja mam zrobić ??? Gdzie ja teraz dostane świadectwa pracy ? W firmach, których dawniej pracowałałam, dawo już nie istnieją :( Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............y................
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cascaaaaaas
zgłosić to na policje, biorąc odpowiedzialność za twoje dokumenty powinien ponieść konsekwencje, dzieki temu dostaniesz zaświadczenie z policji i to bedzie jedyny kwit albo w urzędzie pracy powinni mieć jakieś noty odnośnie twojego przebiegu pracy takl myśle ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia co masz zrobić, mogłaś sama je skserować. A pracodawca jest dziwny... miałaś książeczkę sanepidowską skoro pracowałaś przy żywności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cascaaaaaas
no ale jak ma chcieć zwrotu jeśli facet papiery faktycznie zgubił, musi mieć dowód że dokumenty zostały faktycznie zgubione przez kogoś i jakie to były dokumenty, nie chodzi o to by szkodzić komuś tylko by nie zaszkodzić sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cascaaaaaas
ale myśle że facet kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekkkk
Myśle że kłamie!!!! jak odpowiedzialny człowiek może zgubić tak ważne dokumenty i to jeszcze nie swoje, to nie do pomyślenia. Albo z niego taki matoł, albo gbur, który chce się na tobie zemścić. Postaw sprawę jasno, powiedz że to nie do pomyślenia żeby zgubić czyjeś tak ważne dokumenty i po prostu mu nie wierzysz i zgłaszasz sprawę na policję. Zobaczysz wtedy co zrobi, może nagle znajdzie zgubę. I nie martw się i bądż pewna siebie, czasy komunizmu już się skończyły, masz prawo domagać się o swoje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhdhdf
jasne też tak uważam postrasz go i tyle, mi on wygląda na śmierdzącego kłamce, nastrasz go policją i kolegami z pruszkowa:) musi oddać Ci papiery bo inaczej bedzie miałproblemy! tak mu powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×