Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wadowiczanka1984

Co sądzicie o takim projekcie domu?

Polecane posty

jeżeli macie wąską działeczkę to będzie idealny. jak dla mnie za mało przestrzeni ;) no i parterowy i z garażem, co dla mnie jest stratą powierzchni, ale na wąskiej i niedużej dziłace nie da się często zrobić osobnego garażu.. ogólnie rozmieszczenie pomieszczeń spoko, trochę jak w bloku :) a nie myślicie o jakimś z użytkowym poddaszem? (bo tu chyba nie ma poddasza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowiczanka1984
Dzieki za odpowiedź, jest poddasze, które można zaadoptować jako dodatkowe pomieszczenia. Byłoby na pracownie, bo raczej na pokoje to nie bardzo. W innych projektach, domy z poddaszem są bardzo "wysokie" - albo mam takie wrażenie. Jeszcze raz dzięki za obiektywną ocenę. Przemysle to chyba jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dla mnie (ale ja zawsze mieszkałam w domku pietrowym,wielkim) te niskie domki parterwe są takie wbite w ziemię.. przytłoczone.. JA bym się kiepsko czuła, ale już moi znajomi, którzy całe życie gnieździli się w bloku taki mały domek parterowy uważają ża ogromną przestrzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
masz zupelnie nie odizolowana czesc sypialna domu od czesci glosnej czyli jadalnia, korytarz kuchnia wszystko to powoduje halasy - czyli mieszkanie bez niespodzianek - jak w bloku no i garaz w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferatka
Podnoszę temat, też myślę o tym projekcie, oczywiście będą zmiany. Może jeszcze się ktoś wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli patrze jednym okiem to myślę sobie ładny ,zgrabny domek .Ale jeśli dwoma to nie za bardzo pasuje mi garaż w domu.Jak dla mnie z czasem można czuć opary wychodzące z garażu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferatka
Dzięki za uwagi, już głowa pęka od ton katalogów i galerii. Kwestia garażu jest otwarta, ale nie wiem jak go oddzielić, działka jest wąska i się osobno nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domek ladny ale ja wole z poddaszem ale to Wy w razie czego bedziecie w nim mieszkac wiec jak Wam sie podoba to ok:))) a co powiecie o domu ktory nazywa sie ondraszek tylko nie umien go wkleic wiec jakkkos chce zobaczyc to musi wstukac w googlacg:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferatka
No cóż, projekt Ondraszek jest dla mnie zdecydowanie za ozdobny - taki "bajkowy". Ja szukam skromnej formy, ale na pewno nie takiej nowoczesnej szklanej i kanciastej bryły. Taki złoty środek. Projekt, który poddałam Waszej ocenie wydawał mi się taki "normalny" (oczywiście zakończenie dachu nad garażem byłoby proste).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007agnieszka
Projekt domu oglądnełam. Parę uwag. Oddziel część sypialną od salonu, jadalni i kuchni solidnymi drzwiami- Hałas! Dom jest rozłożysty ma dużą powierzchnię dachu co podniesie koszt inwestycji i to znacznie. Generalnie lepszy dom z poddaszem gdzie znajdą się sypialnie( i ciszej i taniej -dach). powodzenia życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×