Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cala prawda o

*** Pytanie do Panów odnośnie kobiet. ***

Polecane posty

Tylko bez niemiłych komentarzy.. chcialam tylko kulturalnie zapytac... topic chwilowy na pocieszenie .. ;) 🖐️ Rodziłam prawie 2 miesiace temu .. przez cesarskie ciecie. Mam 166 cm wzrostu i wróciłam do poprzednuej wagi.. tzn 52 53 kg. Nie mam rozstępow na brzuchi, za to kilka na posladkach.. cellulitu raczey brak..;) Karmie piersia i zamierzam to robic do okolo 5 miesiaca zycia dziecka. MOje cialo jeszcze dochodzi do siebie tzn.. nie jest jeszcze moze tak jedrne jak byloo ale z dnia na dzien zauwazam poprawe.. Kwestia kilku tygodni pewnie jeszcze.. i moze troche cwiczen, ale generalnie uwazam nie na pewno nie mam powodów do narzekan. Z samopoczuciem nie jest najgorzej.. raczey depresja poporodowa mnie nie dopadła, aczkolwiek nie obyło sie bez łez. I tu moje pytanie... czy karmiaca mloda kobieta (22lata) może byc nadal atrakcyjna dla partnera?? Czy to, ze siedze teraz w domu i zajmuje sie pieluchami nie sprawi, ze przestanie mbie szanować?? Czy dojrzały, poważny mężczyzna potrafi docenic matke, a nie tylko kochanke?? Czy potrafi zrozumieć, że mogę mieć gorszy dzień w związku ze zmęczeniem spowodowanym opieką nad małym dzieckiem?? Bede wdzieczna za odp mam nadzieję, ze podejdziecie poważnie do tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecie to proste
żadna kobieta z dzieckiem nie może być atrakcyjna dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile to dziecko
jest partnera to jest oczywiste ,że bedziesz atrakcyjna dla niego ale dla innych już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
to trzeba było spr przed slubem;P jak przed slubme, gdy sie poznawaliscie widział cie hmmm chorą, z mankamentami urody i byłz tobą w takich chwilach. Wiedz, ze po slubie, jak bedziesz to miec z powodu np dziecka bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
aha skorze dobrze robi mikrokrązenie;) ja mam taki balsam z wyciągkiem z bluszczu. Poprawia ukrwienie, mikrokrążenie skóry:) I skóra jets taka gładka.. super:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak inni
Co za kretyńskie komentarze - moja żona urodziła synka - sporo przytyła a następnie schudła. Nigdy nie uważałem, że jest nieatrakcyjna - jej zmęczenie codzienną pracą z dzieckiem wzbudzało tylko zwiększoną moją czułość - miałem tylko pretensje o brak seksu - wiedziałem, że to naturalne w jej stanie, ale fizjologia brała górę. Z czasem sytuacja się unormowała. Nie martw się - jeśli twój mężczyzna zasługuje aby go kochać, to sam będzie wiedział jak postępować. A jak nie - cóż nie jest wart pokładanych w nim uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak inni
ps -kretyński był pierwszy komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
małe dziecko ciągle spi. jedynie je i sika trzeba przewijac i karmic- sama radosc. Wiecej pracy jak juz chodzi ma rok i trzeba za nim biegac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady.. zadnych specifikow nie potzebuje.. Chodzilo mi bardzie o to, czy jako matka jestem nadal atrakcyjna .. i fizycznie i intelektualnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jeszczee
ktos sie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to jest normalny, porządny facet (są jeszcze tacy?), to bedziesz dla niego atrakcyjna i to jeszcze jak. Jezeli jesteś dla niego osobą, a nie tylko ozdóbką, to będziesz atrakcyjna i w ciąży, i po ciąży i po ciąży, i będzie Cie kochał, kiedy bedziesz chora i zasmarkana. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×