Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucynka45

Samotne matki w Anglii...

Polecane posty

Gość lucynka45

Hej może ktoś wie jaką pomoc od państwa mają samotne matki w Anglii.Czy trudno załatwić polskiemu dziecku szkołę i czy dają jakieś benefity zanim się nie stanie na nogi.Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu maja zjechac
?? Za to, ze w ciazy?? O_O Pewnie sama mialas ochote zjechac... Albo to czesc agresywnej reklamy swojego topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka45
Sorry ale czy to jakiś drażliwy temat.Takie jest życie proszę tylko o rady.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie rozumiem
dlaczego mialby to byc drazliwy temat ;) sygitta po prostu chce nagonic jak najwieksza ilosc osob na swoj topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka45
A to nie wiedziałam...Proszę piszcie do mnie zależy mi na różnych informacjach dotyczących moich pytań.Jeżeli wiecie coś o benefitach w UK to błagam piszcie do mnie.pozdrawiam i dzięki że się odezwałyście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka45
A tak na maginesie to mało osób chyba interesuje ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie należe do żadnego topicu poprostu zaraz Ci powiedzą że ledwo wyjechałaś a już chcesz brać benefity od rządu a tam dziewczyny znają sprawę od podszewki i Ci pomogą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ze chce benefity
od rzadu brac?? I dobrze, co sie bedzie szczypac? ;) Jakbym mogla cos dostac za darmo to bym brala i nie pytala o zgode innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka45
Hej dziewczyny nie zrozumcie mnie żle ja poprostu zostałam sama i muszę stanąć na nogi więc potrzebna mi pomoc.Nie chce siedzieć w domu i od państwa brać.Nie pracowałam tu i teraz nie mam nic.Więc jeśli wiecie czy mogłabym dostać jakiś benefit zanim znajde pracę to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddvvvv
to i tam nasze panie szaleją, a tatuś, co, inna karnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy ludzie to są...
do ddddddvvvv-bez komentarza...szkoda mi cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddvvvv
nie musisz szkodować, prawda w oczy kole, tylko szkoda dziecka, bo jak przyjdzie mu szukać babci czy dziadka w takm kraju to może się zozczarować i mieć później żal do matki. Skąd wiecie, że takie dzieci będą napewno już jako dorosłe szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×