Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mania z poznania

czy to juz alkoholizm?

Polecane posty

Gość mania z poznania

mieszkam w chlopakiem od miesiaca i jest zdruzgotana. codziennie 2-3 piwa po pracy, nie jakiejs ciezkiej tylko normalnej pracy informatyka. dzisiaj jednak peklam - jest sobota a on o 10 rano zasiadl do kompa i zamiast sniadania pasze butla piwska. wczoraj wieczorem przeyszld z pracy, wypil 4 piwa, potem jeszcze dwa. nie wiem czy mozna to nazwac alkoholizmem, nie pije zadnych innych alkoholi, powtarza, ze lubi i tyle. ale jak nie wstawie piwa do lodowki, zeby bylo zimne po przyjsciu z pracy to sie irytuje. dzisiaj sie wkurzylam na maksa. siedzial przed kompem, ja czytalam ksiazke na kanapie a on powiedzial -' przynies mi piwo'. no sorry ale nie jestem sluzaca. on nie rozumie, chociaz mu tlumacze, dlaczego sie zloszcze i wkurzam. najmniejsze slowo krytyki i foch. dopoki nie zamieszkalismyrazem nie wiedzialam o tym piwsku i powodw do zmarwtein nie miala. teraz poszedl obrazony pod prysznic bo kilka slow krytyki urazilo jego cholerne meskie ego. a mnie zwyczajnie wkurwia kiedy po pracy gotuje obiad, on przychodzi i zamiast zjesc obiad to pije piwo. wiec musze jesc sama a on sobie odgrzewa o polonocy bo wtedy po trzech piwa jest glodny. sorry, nie wiem co zle robie ale mam juz dosc; mam tez wrazenie, ze dobrze ze zamieszkalismy razem. za poltora roku ma byc slub ale nie wiem czy do niego dojdzie; zaczynam miec watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka nie opalona
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o co wielkie halo? Lubi piwko, to je sobie pije jak ma wolne, chwila relaksu każdemu się należy. Czy przez to piwko zaniedbuje swoje obowiazki? NIE. Więc o alkoholiźmie nie ma mowy. Ja też lubię piwko, rozumiem tego człowieka. A ty się czepiasz byle czego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z poznania
kocham go ale ... mam tez rozum i nie wiem jak to dalej bedzie. na krytyke reaguje zloscia. moge powiedziec, ze doslownie jak maly dzieciakna ktoreo nakrzyczy rodzic. w penym momencie takie dzieci sie rzuucaja na podloge i wrzeszcza. no tylko on tak nie robi bo juz troche za duzy. po prostu rozpieszczony gowniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z poznania
boleslwa - nie rozumiesz jednej rzeczy - jak tego piwa nie ma to on sie irytuje i to powaznie. dla mnie to jest problem bo ja lubie czekolade. ale jak odkryje, ze nie ma w domu to nie krzycze na niego, ze nie kupil ani nie wariuje, ze nie ma. on lubi piwo, ale bez piwa zyc nie moze. w to jest jakis problem moim zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania z poznania
co racja to racja. mam tylko takie pytanie - czy jest szansa, ze on sie zmieni? nie nie, nie mam zamiaru z nim zostawac za wszelka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w ktorej
Bolesław durny jestes u mojego tez sie tak zaczeło nie wytrzymałam, pije teraz ale ja na to nie patrze pomocy nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w ktorej
tak trudno to zrozumiec, kiedy piwo staje sie dla nie gopokarmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie on sie nie zmieni.....
moja siostra tak ma :(przed slubem było dokładnie tak jak u ciebie ... Ale Gosia nie widziała w tym problemy -zakochana po uszy -ale my tak ! Są już 6 lat małżeństwem i on pije nawet w pracy -tylko piwo:O i potrafi sie nim tak zaprawić ,że słabo sie robi na jego widok😠 ale on oczywiście nie widzi problemu...coraz więcej tego piwa wlewa w siebie aby sie uziemić -bo musi sie uzeimić i kropka !!! i tak jest praktycznie co dziennie!!!!!!! zaczyna powoli zaniedbywac sprawy rodzinne i dom,jest wściekły jak Gosia informuje go ,że jutro trzeba jechac np z dziecmi na szczepienie -wścieka sie bo nie będzie mógł od rana chlapnąć i z dnia na dzień jest gorzej .... TAK!!! TWIERDZĘ ŻE TO SA JUŻ ZACZĄTKI ALKOHOLIZMU!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
czy jest szansa ,że się zmieni? chyba na gorsze :o musiałby najpierw zrozumieć,że ma problem a z tego co piszesz to dlaleko mu do tego zastanów się póki nie jest za późno bo będziesz się tak męczyła do końca życia,jak mu to pasuje to niech sobie pije ale Ty się zastanów czy chcesz,żeby twoje życie własnie tak wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu....
dokładnie wię czer... nie pij;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
czerepnik masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lita
nie, to sie nie zmieni , chyba ze na gorsze , dziewczyno uciekaj póki czas, nie ma nic gorszego jak facet pijacy w domu do lusterka niechby to nawet było piwo i co będziesz go codziennie widywała lekko wstawionego, może nie pijanego ale takiego na krawędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 33 lata i fajne cycki
a ja uważam że to nic złego0, że każdy facet tak ma, chcesz to na siłe zmenić to najpierw zastanów się czy masz na co!! bo o to babkom najbardziej chodzi o "lepszy model" a jak chcesz go zmieniać..to zapominij o tym, albo bieżesz go jakim jest albo wcale, Twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli nie będzie przeginał
to jakoś to będzie ...ale co to będzie za życie ...? jakies?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to będzie za zycie? Nie ma piwa w lodóce.. obraza... brakło piwa przykompie.. weź mi przynies z lodówki??? Jak ktoś lubi, czemu nie:O Tylko własnie tak zaczyna sie choroba alkoholowa. On już NIE może bez tego piwa bo jest rozdrazniony. A potem to juz równia pochyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×