Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

i.n.f.i.n.i.t.y.

+dlaczego faceci boja sie pieknych madrych odwaznych i silnych kobiet???????????

Polecane posty

Gość z nudów
bo to przeważnie zapatrzone w siebie paniusie :O...i nie boją a nie lubią,a to wielka różnica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doswiadczenia zyciowego to mi nie brakuje...silne kobiety przyciagaja tych slabszych cwokow ktorym sila kobiet imponuje ale mamy przewalone dziewczyny poudawajmy lepiej glupie gaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najgorsze oni sa strasznie dumni i zapatrzeni w siebie, nie wszyscy oczywiscie ale wiekszosci takim facetom glowa sodowa uderza do glowy , jak maja sie o kobiete postarac -no po coz to , mysla ze za nimi beda biegac..........uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy a Ty wydajesz sie
"Nie dojrzałaś emocjonalnie do bycia z kimś w związku a mędrkujesz. " niezwykle dojrzaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna, odważna, silna kobieta ma jeszcze wiele innych cech, które niekoniecznie muszą być zaletami. Skoro ma ewidentny problem z mężczyznami, to nie wierzę, że powodem jest to, że jest \"za fajna\" - no bez żartów. Widocznie jest coś, do czego nie chce się sama przed sobą przyznać lub tego nie dostrzega, a teksty w stylu \"nie mam powodzenia, bo jestem zbyt piękna, zbyt mądra i silna ..\" to zwykłe pocieszanie się, wymyślanie na siłę czegoś, co przesłoni faktyczne wady odpowiedzialne za brak powodzenia. Takiej proponuję dokładniej się przyjrzeć samej sobie druga sprawa - oczywiście jest tak, że jeśli kobieta jest naprawdę wyjątkowo atrakcyjna pod wieloma względami, to wielu, nazwijmy to \"przeciętnych\" mężczyzn ma do niej mniejszą śmiałość, ale mimo wszystko taka długo sama nie będzie - jeśli jest faktycznie przy tym fajna, to szybko znajdzie się kilku, którzy będą chcieli ją złowić. No powiedzmy sobie szczerze - kobiet naprawdę pięknych, mądrych, odważnych a przy tym \"fajnych życiowo\" (że tak to ujmę) mężczyźni nie wypuszczają tak łatwo z rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się - to, że kobiecie się wydaje, że jest piękna, mądra i nad wyraz odważna nie znaczy jeszcze, że istotnie tak jest. No ale to już jest problem z samooceną - taka zawsze będzie miała pretensje do całego świata, że nie w niej jest coś nie tak, tylko wszyscy wokół są tchórzliwi, niesprwiedliwi, ślepi itd. bo jej nie chcę ;) dlatego sprawdzianem tego, jacy jesteśmy nie jest nasza opinia o sobie, ale reakcje otoczenia - skoro faceci od takiej kobiety uciekają, to coś musi być nie tam, No nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miękka mgła
Trudna sztuka byc zwykłym ludzikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgjwk2dug
jak facet nie wie czego chce i ma muchy w nosie nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgjwk2dug
tak jak kobiety omijają męskie cipki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgjwk2dug
chciałby ale sie wstydzi, boi jest nieśmiały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
nie podchodza do nich bo one czekaja na idealy ktorych nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgjwk2dug
a to akurat nie prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00010111
Ja się nie boję, to one gdzieś chyba błądzą skoro mają takie problemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×